25 września spędziliśmy w Centrum Turystycznym nad Zalewem Brodzkim. Miejsce niezwykłe z mnóstwem atrakcji  wtopionych w tutejszą przyrodę, oferujące place zabaw, ściankę wspinaczkową, boisko do siatkówki, siłownię zewnętrzną oraz centrum naszego zainteresowania – park linowy. Do pokonania wybraliśmy dwie trudniejsze trasy – żółtą i czerwona w systemach ciągłej asekuracji. Żółta składa się z 15 przeszkód, w tym zjazdy na orczyku i dwa zjazdy tyrolskie. Wysokość trasy waha się od 3,4 do 10 metrów, a długość wynosi ok. 138 metrów, Czerwona – 18 przeszkód w tym 5 rodzajów zjazdów. Wysokość trasy waha się od 2,8 do 12,6 metrów, natomiast jej długość wynosi ok. 222 metrów. Jeśli myślicie, że na każdym odcinku było łatwo zachęcamy Was, spróbujcie sami. Sprawdźcie się jak z Waszą siłą, koordynacją i lękami wysokości. My daliśmy radę. Mega zabawa pośród drzew w promieniach słońca. Po wysiłku udaliśmy się do wiaty grillowej.

Dziękujemy operatorom trasy za instruktaż i wsparcie oraz pracownikom Gminy Brody za przygotowanie pycha poczęstunku. Polecamy Wszystkim to miejsce.Dziękujemy prof. I. Gębarskiej i prof. B. Żeber za opiekę.

Mamy szczęście, wspaniale spędziliśmy ten dzień z koleżankami i kolegami z klasy w ostatni tak słoneczny i ciepły dzień tego roku.