Środa, 26 października 2016 – kolejna edycja kabaretowych zmagań pierwszoklasistów. Zwycięzcami zostali I A ( w kategorii: najlepsza scenka) i I B (w kategorii piosenka). Wyróżnienia przyznano I C (kapitalny występ i wspaniałe efekty specjalne!!!) oraz dla I D za ironiczną interpretację rzeczywistości…. Dziękujemy tez klasie I E za całkiem udaną prezentację.

I jak by to wydarzenie skomentować? No cóż, po pierwsze nie było łatwo wyłonić tych najśmieszniejszych czy też nazwijmy to najlepszych. Każdy z występów był inny i wniósł coś świeżego, zaskakującego, każdy był świetnie przygotowany i rzetelnie dopracowany! Nic dziwnego, że jury debatowało około 20 minut zanim dokonało nominacji! Ostatecznie jednak nagrody powędrowały do wybranych klas.

Mamy nadzieję, że wszyscy obecni świetnie się bawili, że będą to wydarzenie jeszcze długo wspominać, i zachęcać młodszych kolegów do wyboru naszej szkoły. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim pierwszakom za zaangażowanie, współpracę, sceniczną charyzmę i kreatywność. Niezależnie od przyznanych nagród, w tych ostatnich kategoriach wszyscy jesteście zwycięzcami.

Pozdrawiamy,

Jury konkursowe 😉