Kolejny rok szkolny za nami. Rok trudny, ze zdalnym nauczaniem i lękiem o zdrowie.  Ale zanim musieliśmy pozostać w domach, odbyło się w naszym liceum wiele interesujących imprez, podjęliśmy wiele ciekawych inicjatyw. Uczniowie mają na swoim koncie liczne sukcesy naukowe, artystyczne i sportowe.

Słowa podziękowania należą się wszystkim Nauczycielom i Pracownikom szkoły za bardzo dobrą pracę, a Rodzicom za pomoc, jakiej doświadczaliśmy przez cały rok.

Gratulujemy  Uczniom bardzo dobrych wyników w nauce i wszelkich sukcesów! Dziękujemy  za zaangażowanie w życie szkoły i środowiska lokalnego. Życzymy udanych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu :)

Lista wyróżnionych:

Najlepsze klasy:

  1. 1h – 4,43 – wychowawca: mgr Beata Kidoń
  2. 2b – 4,33 – wychowawca: mgr Izabela Gębarska
  3. 1g – 4,29 – wychowawca: mgr Jowita Kaszuba

Najlepsi uczniowie wytypowani do stypendium Prezesa Rady Ministrów:

  1. Liceum trzyletnie – Kacper Janus      – 5,75
  2. Liceum czteroletnie  – Diana Kędziora  – 5,13

Klasa 1a

Uczniowie z najwyższą średnią:

  1. Celuch Martyna   4,80
  2. Kędziora Diana     5,13
  3. Nowak Weronika 4,93
  4. Pocheć Anna          4,93

Uczniowie wyróżnieni za pracę społeczną na rzecz klasy/szkoły/wolontariat

  1. Bednarczyk Pola
  2. Celuch Martyna
  3. Gralec Patrycja
  4. Kędziora Diana
  5. Kiepas Nikola
  6. Klepacz Patrycja
  7. Kuźdub Weronika
  8. Nawrot Judyta
  9. Arczewska Zuzanna
  10. Pocheć Anna
  11. Rozwadowska Milena
  12. Sfugier Oliwia

Klasa 1b

Uczniowie z najwyższą średnią:

  1. Bidzińska Karolina 5,07
  2. Krawczyk Maja        4,87

Uczniowie wyróżnieni za pracę społeczną na rzecz klasy/szkoły/wolontariat

1.Bidzińska Karolina

2.Bujak Natalia

3.Dylewska Katarzyna

4.Glina Aleksandra

5.Głowacka Dominika

6.Głuszek Natalia

7.Jaśkiewicz Kinga

8.Kowalska Julia

9.Loranty Michał

10.Maciąg Natalia

11.Maciąg Oliwia

12.Rosiński Paweł

13.Stawska Oliwia

14.Świrta Oliwia

15.Wojteczek Oliwia

Klasa 1c

Uczniowie z najwyższą średnią:

  1. Dudek Katarzyna              4,80
  2. Kowalski Mikołaj              4,80
  3. Saramak Wiktoria            4,80

Uczniowie wyróżnieni za pracę społeczną na rzecz klasy/szkoły/wolontariat

  1. Daniszewska Aleksandra
  2. Kosiarska Wiktoria
  3. Pastuszka Julia
  4. Oskar Pożoga
  5. Julia Mazurek

Klasa 1d

Uczniowie wyróżnieni za udział w olimpiadach przedmiotowych

  1. Aleksandra Bodulska- język niemiecki – zakwalifikowana do etapu okręgowego
  2. Joanna Niedziela – język niemiecki – zakwalifikowana do etapu okręgowego

Klasa 1e

Uczniowie z najwyższą średnią:

  1. Walkiewicz Dominika 4,80

Uczniowie wyróżnieni za pracę społeczną na rzecz klasy/szkoły/wolontariat

  1. Idźkiewicz Wiktoria
  2. Kwiecień Nicola
  3. Sikora Zuzanna
  4. Pocheć Kamila

Klasa 1f

Uczniowie z najwyższą średnią:

  1. Janus Kacper                 5,75
  2. Dziemba Maria             5,13
  3. Radzimowska Sandra  5,06
  4. Sznaucner Natalia        4,75

Uczniowie wyróżnieni za udział w olimpiadach przedmiotowych

  1. Janus Kacper – etap wojewódzki Olimpiady Teologii Katolickiej
  2. Janus Kacper – olimpiada historyczna (etap okręgowy)
  3. Janus Kacper – etap finałowy Ogólnopolskiego Konkursu Literacko -Plastycznego „Polskie serce pękło – Katyń 1940” (dyplom udziału w konkursie)
  4. Janus Kacper – Ogólnopolski Konkurs 100. rocznica Bitwy Warszawskiej 1920r. Człowiek, zdarzenie, miejsce.

Uczniowie wyróżnieni za pracę społeczną na rzecz klasy/szkoły/wolontariat

  1. Radzimowska Sandra
  2. Dziemba Maria

Klasa 1g

Uczniowie z najwyższą średnią:

  1. Ignacak Wiktoria       4,94
  2. Kalista Piotr               5,06
  3. Lefek Karol                 4,94
  4. Mazur Julia                4,88
  5. Płusa Kacper              5,00
  6. Staniszewska Pola    5,07
  7. Surdy Zuzanna          4,81
  8. Wasilewski Albert     5,13
  9. Wojtal Michał            4,75
  10. Wójcik Julia               4,75
  11. Ogórek Dominik        4,88

Uczniowie wyróżnieni za udział w olimpiadach przedmiotowych

  1. Karol Lefek – udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922 oraz Olimpiadzie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”
  2. Pola Staniszewska- udział w Olimpiadzie z j. angielskiego
  3. Filip Bonio etap wojewódzki olimpiada „Warto wiedzieć więcej o Ubezpieczeniach Społecznych”
  4. Krystian Radziusz – udział turnieju z serii Grarantanna Cup

– 1vs1 zajmując 4 miejsce z całej Polski

– 5vs5 i zajmując 15 miejsce z całej Polski

Uczniowie wyróżnieni za pracę społeczną na rzecz klasy/szkoły/wolontariat

  1. Małgorzata Zieja
  2. Anna Kowalczyk
  3. Dominik Ogórek
  4. Filip Przepiórka

Klasa 1h

Uczniowie z najwyższą średnią:

  1. Motyka Sandra               5,40
  2. Banaś Małgorzata          5,31
  3. Krawiecka Jooanna       5,13
  4. Adamczyk Julia              5,06
  5. Adamczyk Karolina       5,06
  6. Wojteczek Marta            5,00
  7. Niebudzińska Julia       4,81

Klasa 1k

Uczniowie z najwyższą średnią:

  1. Dróżdż Wiktoria           5,19
  2. Klefas Natalia               4,88
  3. Pękacz Karina               4,75
  4. Wykrota Aleksandra    4,75

Uczniowie wyróżnieni za udział w olimpiadach przedmiotowych

  1. Styczeń Piotr – przedsiębiorczość Olimpiada „ Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” – etap wojewódzki

Uczniowie wyróżnieni za pracę społeczną na rzecz klasy/szkoły/wolontariat

  1. Dróżdż Wiktoria
  2. Klefas Natalia
  3. Kucharski Wiktor
  4. Słomińska Anna

Klasa 2a

Uczniowie z najwyższą średnią:

  1. Spika Amelia                   5,25
  2. Siwiec Klaudia                5,25
  3. Moćko Wiktoria             5,14
  4. Kwapisz Martyna           5,13
  5. Kamizela Maria              4,86
  6. Orczykowska Wiktoria  4,83
  7. Myszka Aleksandra       4,88

Uczniowie wyróżnieni za pracę społeczną na rzecz klasy/szkoły/wolontariat

  1. Bilska Zuzanna
  2. Sadłos Anna
  3. Myszka Aleksandra
  4. Sońta Karolina
  5. Moćko Wiktoria
  6. Kaczmarek Aleksandra
  7. Krakowiak Dominika
  8. Orczykowska Wiktoria
  9. Spika Amelia
  10. Gębka Julia
  11. Kosterna Kacper

Klasa 2b

Uczniowie z najwyższą średnią:

  1. Zatorski Tomasz            5,50
  2. Sokołowski Stanisław   5,43
  3. Bernat Rozalia               5,13
  4. Garbacz Katarzyna        5,13
  5. Nowak Anna                   5,0
  6. Sieniek Maciej                5,0
  7. Pawlak Oliwia                4,84
  8. Bernacki Jakub              4,75
  9. Kanclerz Dominika       4,75

Uczniowie wyróżnieni za udział w olimpiadach przedmiotowych

  1. Sokołowski Stanisław – finalista Centralnego Etapu Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie  i Obronności.

Uczniowie wyróżnieni za pracę społeczną na rzecz klasy/szkoły/wolontariat

  1. Frycz Karolina
  2. Bernacki Jakub
  3. Kanclerz Dominika
  4. Nowak Anna
  5. Bernat Rozalia,
  6. Rudzki Jakub
  7. Sokołowski Stanisław
  8. Szewczyk Zuzanna
  9. Jędrzejczyk Klaudia
  10. Malinowska Aleksandra

Klasa 2c

Uczniowie z najwyższą średnią:

  1. Borowiec Anita               4,89
  2. Goworek Izabela             5.63
  3. Kowalczyk Aleksandra   5,0
  4. Latała Michał                   5,25
  5. Martys Aleksandra          5,0
  6. Misiukiewicz Julia          4,78
  7. Niewczas Agata               4,89
  8. Piasecka Maja                 4,89

Uczniowie wyróżnieni za pracę społeczną na rzecz klasy/szkoły/wolontariat

  1. Karolna Lipiec
  2. Wiktoria Malina
  3. Marita Samburska
  4. Łukasz Stachera
  5. Barbara Oziomek
  6. Nicola Szymańska

Klasa 2d

Uczniowie z najwyższą średnią:

  1. Tuz Karolina               5,38
  2. Zaczek Natalia            5,33
  3. Opozda Izabela           5,11
  4. Perchel Wiktoria        4,89
  5. Roman Wiktoria        4,89
  6. Serafin Magdalena    4,89
  7. Myszka Tadeusz        4,78

Uczniowie wyróżnieni za pracę społeczną na rzecz klasy/szkoły/wolontariat

  1. Jamski Wiktor
  2. Kania Emil
  3. Bzymek Przemysław
  4. Tadeusz Myszka
  5. Izabela Opozda
  6. Kamila Klepner
  7. Natalia Kurek

Lista  uczniów 1 i 2 klas do dyplomów za godne reprezentowanie  II LO          

 w zawodach sportowych w roku szkolnym 2019-2020

KLASA -1A

Arczewska Zuzanna

Lefek Aleksandra

KLASA -1B  

Bujak Natalia

Kutera Kacper

Góźdź Kacper

Stanecki Michał

KLASA -1C  

Peryt Maja

Pucuła Roksana

Seweryn Julia

Sobczyk Milena

Staniszewski Krzysztof

KLASA -1E

Dąbrowska Natalia

Nowak Jakub

Banaszczyk Vannessa

Pocheć Kamila

KLASA -1F

Nowak Mateusz

Staś Aleksandra

KLASA -1G

Kowalczyk Anna

Zieja Małgorzata

Adamus Filip

Kalista Piotr

Wasilewski Albert

KLASA -1H

Bryła Jakub

Adamczyk Julia

Banaś Małgorzata

Górska Natalia

KLASA -1K

Kucharski Wiktor

Mirernikiewicz Jakub

Jabłoński Jakub

Ruszkiewicz Dominik

Styczeń Piotr

KLASA -2A

Sońta Karolina

Bilska Zuzanna

Polak Jakub

Kosterna Kacper

KLASA-2B

Szewczyk Zuzanna

Bernat Rozalia

Lasek Bartosz

Dulęba Krzysztof

Zatorski Tomasz

Bernacki Jakub

Wysocki Krzysztof

KLASA-2C

Martys Aleksandra

Łuczkiewicz Anna

Orczyk Anna

Jaros Klaudia

Dudek Katarzyna

Jeżewska Oliwia

 KLASA-2D

Jamski Wiktor

Bzymek Przemysław

Kania Emil

Klepner Kamila