W dniu 25.04.2022r. na hali sportowej w naszej szkole odbył się międzyklasowy turniej  koszykówki. Do udziału w rywalizacji zgłosiło się dziesięć drużyn. Zespół grający na boisku składał się z trzech zawodników, w tym minimum jedna dziewczyna. Rozgrywki odbywały się na jeden kosz tzw. ” Streetball”. Turniej odbył się w trzech grupach, z których do finału trafili zwycięzcy każdej z grup i zagrali ze sobą systemem ” każdy z każdym”.
I miejsce zdobył zespół 3K1H ( Adamczyk Julia kl. 3H, Kucharski Wiktor kl.3K, Ruszkiewicz Dominik kl.3K, Styczeń Piotr kl. 3K).
II miejsce zajął zespół 3K2 (Pomorska Dominika kl. 3K, Kalista Karol kl. 3K, Gralec Eliasz kl.3K, Teliga Marcin kl.3K, Jeż Michał kl.3K).
III miejsce zajęła drużyna 3G2D ( Kania Nadia kl.2D, Walkiewicz Andżelika kl.2D, Wasilewski Albert kl. 3G, Ogórek Dominik kl.3G, Adamus Filip kl.3G, Kalista Piotr kl.3G, Przepiórka Filip kl.3G).
Za organizację i sędziowanie zawodów odpowiedzialni byli nauczyciele wychowania fizycznego: p.Mariusz Kandyba, p. Izabela Gębarska, p. Zdzisław Spadło, p. Kinga Rapcińska-Połetek, p. Sławomir Wilk.