Ostatnie sukcesy uczniów „Staszica”:

  • 115

Nasi filmowcy znowu najlepsi w województwie!

Grudzień 2, 2018|0 Comments

Nasz nieoceniony movies-team z TV Staszic w składzie: Adam Ryski, Jakub Kowalski i Jan Winnicki (3b mat-fiz) zanotował na swoim koncie kolejny sukces! W konkursie na temat praw autorskich ©Wszystkie prawa zastrzeżone ich etiuda filmowa […]

  • DSC07777

Nasze dziewczęta szóstą drużyną w Polsce!

Czerwiec 11, 2018|0 Comments

W dniach 05 – 08.06.2018 w Bornem Sulinowie odbył się krajowy finał Centralnych Zawodów Sportowo – Obronnych „Sprawni jak żołnierze 2018”. Województwo świętokrzyskie reprezentowały triumfatorki eliminacji wojewódzkich – uczennice naszej szkoły – Klaudia Jop 1D […]

  • DSC06118 (2)

Jubileuszowe zawody „Sprawni jak żołnierze”.

Czerwiec 1, 2017|0 Comments

Sześćdziesiąta edycja zawodów wojewódzkich „Sprawni jak żołnierze” odbyła się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Starachowicach.

W rywalizacji udział wzięło aż 12 zespołów z całego województwa świętokrzyskiego, a rozegrano je 25 maja br.

Na strzelnicy szkolnej […]

  • WP_20170427_12_03_35_Pro

V miejsce Klaudii w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2017 r.

Maj 19, 2017|0 Comments

27 kwietnia 2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Morawickiej (powiat kielecki) odbyły się eliminacje wojewódzkie do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W zmaganiach z wiedzą pożarniczą wzięło udział 39 najlepszych uczestników […]

  • DSC_1270

Są najlepsi w Polsce i już mają indeksy!

Kwiecień 27, 2017|0 Comments

16 marca pisaliśmy o sukcesie naszych uczniów, którzy wygrali wojewódzki etap Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych. Drużyna w składzie : Natalia Magielnicka (1d mat-geo) , Kacper Kiciński (2b mat-fiz) i Daniel Staszewski (1d mat-geo) pod […]

  • DSC_9828

Sukces II LO na Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Kwiecień 12, 2017|0 Comments

7 kwietnia w budynku Komendy Straży Pożarnej w Starachowicach odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Konkurs  odbył się w trzech kategoriach wiekowych: dla szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs ten od lat […]

II Liceum może poszczycić się już 1171 Olimpijczykami!

Lp.RocznikOlimpiadaUczeńEtapOpiekun
11971/1972II Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoAdam ZelgaII etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
21971/1972III Olimpiada Języka RosyjskiegoJadwiga ŁapinskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Madetko
31971/1972III Olimpiada Języka RosyjskiegoStanisława KucabaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Madetko
41972/1973IV Olimpiada Języka RosyjskiegoAlicja KoziełII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
51972/1973IV Olimpiada Języka RosyjskiegoAnna KopećII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Madetko
61972/1973III Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoAnna KopećfinalistkaUrszula Karbowniczek
71972/1973IV Olimpiada Języka RosyjskiegoAnna Kopeć finalistkaJadwiga Madetko
81972/1973II Olimpiada BiologicznaAnna Przybyła II etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Betkowska-Duplicka
91972/1973III Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoJerzy KapuscińskiII etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
101972/1973II Olimpiada BiologicznaRegina WitkowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Betkowska-Duplicka
111973/1974III Olimpiada Biologiczna Joanna SiemińskaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Betkowska-Duplicka
121973/1974III Olimpiada BiologicznaAnna PrzybyłaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Betkowska-Duplicka
131973/1974V Olimpiada Języka RosyjskiegoBarbara JaskrosII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
141973/1974III Olimpiada BiologicznaEwa MoroszyńskaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Betkowska-Duplicka
151973/1974III Olimpiada BiologicznaGrzegorz GontkowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Betkowska-Duplicka
161973/1974V Olimpiada Języka RosyjskiegoHalina ChylickaII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
171973/1974IV Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoJerzy Kwiatkowski II etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
181973/1974III Olimpiada BiologicznaJoanna Siemiak II etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Betkowska-Duplicka
191973/1974V Olimpiada Języka RosyjskiegoKrystyna SobońII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
201973/1974V Olimpiada Języka RosyjskiegoKrystyna ŻyłaII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
211973/1974III Olimpiada BiologicznaRegina WitkowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Betkowska-Duplicka
221974/1975VI Olimpiada Języka RosyjskiegoBarbara JaskrosfinalistkaAlicja Majewska
231974/1975V Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoBohdan Woźniak II etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
241974/1975XXIV Olimpiada FizycznaDariusz PopławskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJan Grudzień
251974/1975VI Olimpiada Języka RosyjskiegoHalina ChylickaII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
261974/1975XXIV Olimpiada FizycznaMarek KrawczykiewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiJan Grudzień
271975/1976VI Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoAnna AplasII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
281975/1976VII Olimpiada Języka RosyjskiegoAnna BródkaII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
291975/1976VI Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoAnna NachtaraII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
301975/1976VII Olimpiada Języka RosyjskiegoBarbara MaciągII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
311975/1976VII Olimpiada Języka RosyjskiegoKrystyna ŻyłaII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
321975/1976VII Olimpiada Języka RosyjskiegoNatalia ZientekII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Madetko
331975/1976VII Olimpiada Języka RosyjskiegoTeresa GrudzińskaII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
341975/1976VII Olimpiada Języka RosyjskiegoTeresa MłynarskaII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
351975/1976VI Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoTeresa RybkaII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
361975/1976VII Olimpiada Języka RosyjskiegoWojciech GąsowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
371976/1977VIII Olimpiada Języka Rosyjskiego Anita PatkowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
381976/1977VI Olimpiada BiologicznaAnna CieślaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Betkowska-Duplicka
391976/1977VIII Olimpiada Języka Rosyjskiego Anna ŁojekII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
401976/1977VII Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoElżbieta BadoII etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
411976/1977VIII Olimpiada Języka Rosyjskiego Elżbieta NapieraczII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
421976/1977VII Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoGrażyna MalinowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
431976/1977VII Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoGrażyna ZbrożynaII etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
441976/1977VII Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoGrzegorz Ołowiak finalistaFelicja Korpanty
451976/1977VIII Olimpiada Języka Rosyjskiego Izabela WiśniewskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Madetko
461977/1978I Olimpiada Języka Niemieckiego Iwona SiewierskaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
471977/1978I Olimpiada Języka Niemieckiego Tomasz LasotaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
481977/1978I Olimpiada Języka NiemieckiegoAnna Szary II etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
491977/1978II Olimpiada Artystyczna- plastykaArtur Duplicki finalistaBarbara Tkaczyk
501977/1978XXIV Olimpiada ChemicznaCezary SkrzypczyńskiII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
511977/1978II Olimpiada Artystyczna- muzykaElżbieta BaruchaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
521977/1978I Olimpiada Języka NiemieckiegoEwa WiśniewskaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Kot
531977/1978I Olimpiada Języka NiemieckiegoJerzy KsiężakII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
541977/1978I Olimpiada Języka NiemieckiegoMonika DuplickafinalistkaMarian Janusz
551977/1978IV Olimpiada GeograficznaWiesława KupiszII etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Banaszkiewicz
561978/1979X Olimpiada Języka RosyjskiegoAlicja GarbaczII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
571978/1979XXV Olimpiada ChemicznaAndrzej NowickiII etap – okręgowy/wojewódzkiMaria Fijas
581978/1979X Olimpiada Języka RosyjskiegoAnna ŁojekIII etap - centralny/ogólnopolskiAlicja Majewska
591978/1979VI Olimpiada HistorycznaArkadiusz CybuchII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Tkaczyk
601978/1979II Olimpiada Języka NiemieckiegoArkadiusz KiepasII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
611978/1979III Olimpiada Artystyczna- plastykaArtur DuplickifinalistaBarbara Tkaczyk
621978/1979III Olimpiada Języka AngielskiegoBeata MadetkoII etap – okręgowy/wojewódzkiJózef Troczyński
631978/1979X Olimpiada Języka RosyjskiegoBożena PodwysockaII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
641978/1979VIII Olimpiada BiologicznaCezary GraboszII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Betkowska-Duplicka
651978/1979XXVIII Olimpiada FizycznaDariusz TkaczykII etap – okręgowy/wojewódzkiJan Grudzień
661978/1979III Olimpiada Artystyczna- plastykaDorota GrzesikII etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Czajka
671978/1979VI Olimpiada HistorycznaEliza MargulaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Tkaczyk
681978/1979III Olimpiada Artystyczna – muzykaElżbieta BaruchaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
691978/1979X Olimpiada Języka RosyjskiegoEwa PochećII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
701978/1979III Olimpiada Artystyczna – muzykaEwa Rachtan finalistkaJadwiga Kostyra
711978/1979VIII Olimpiada BiologicznaGrażyna BłędzińskaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Betkowska-Duplicka
721978/1979II Olimpiada Języka NiemieckiegoGrzegorz BorsuckiII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
731978/1979XXV Olimpiada ChemicznaGrzegorz KoziełII etap – okręgowy/wojewódzkiMaria Fijas
741978/1979X Olimpiada Języka RosyjskiegoHalina StachuraIII etap - centralny/ogólnopolskiAlicja Majewska
751978/1979III Olimpiada Artystyczna – muzykaIwona BernardII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
761978/1979II Olimpiada Języka NiemieckiegoIwona SiewierskiII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
771978/1979XXVIII Olimpiada FizycznaJacek MazurII etap – okręgowy/wojewódzkiJan Grudzień
781978/1979II Olimpiada Języka NiemieckiegoJan Madej II etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
791978/1979VI Olimpiada HistorycznaKrzysztof KasprzykII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Tkaczyk
801978/1979VI Olimpiada HistorycznaLeszek PuchałaII etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Czajka
811978/1979IX Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoMagdalena MonczkaII etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
821978/1979IX Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoMałgorzata BrzozowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
831978/1979IX Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoPaweł OkońskiII etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
841978/1979III Olimpiada Języka AngielskiegoRoman KruszyńskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJózef Troczyński
851978/1979XXVIII Olimpiada FizycznaRoman PacekII etap – okręgowy/wojewódzkiJan Grudzień
861978/1979II Olimpiada Języka NiemieckiegoTomasz LasotaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
871978/1979XXVIII Olimpiada FizycznaZbigniew FijasII etap – okręgowy/wojewódzkiJan Grudzień
881979/1980IV Olimpiada Artystyczna- plastykaAleksandra KrzyżanowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Tkaczyk
891979/1980XXVI Olimpiada ChemicznaAndrzej NowickiII etap – okręgowy/wojewódzkiMaria Fijas
901979/1980IV Olimpiada Artystyczna- muzykaAnna BajorII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
911979/1980III Olimpiada Języka NiemieckiegoAnna SzaryII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
921979/1980IV Olimpiada Języka AngielskiegoBeata MadetkoII etap – okręgowy/wojewódzkiJózef Troczyński
931979/1980XI Olimpiada Języka RosyjskiegoBożena PodwysockaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Madetko
941979/1980IX Olimpiada BiologicznaDorota DziułkaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Betkowska-Duplicka
951979/1980IV Olimpiada Artystyczna- plastykaDorota GrzesikII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Tkaczyk
961979/1980IV Olimpiada Artystyczna- muzykaElżbieta Barucha finalistkaJadwiga Kostyra
971979/1980IV Olimpiada Artystyczna- plastykaEwa ZaczekII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Tkaczyk
981979/1980III Olimpiada Języka NiemieckiegoGrzegorz BorsuckiII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
991979/1980XXVI Olimpiada ChemicznaGrzegorz Borsucki, Andrzej SadajII etap – okręgowy/wojewódzkiMaria Fijas
1001979/1980XXVI Olimpiada ChemicznaGrzegorz KoziełII etap – okręgowy/wojewódzkiMaria Fijas
1011979/1980III Olimpiada Języka NiemieckiegoHalina WacinskaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
1021979/1980IV Olimpiada Artystyczna- muzykaIwona Bernard finalistkaJadwiga Kostyra
1031979/1980IV Olimpiada Artystyczna- muzykaIwona WielgusII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
1041979/1980III Olimpiada Języka NiemieckiegoJan MadejII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
1051979/1980III Olimpiada Języka NiemieckiegoJerzy KorpantyII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
1061979/1980XI Olimpiada Języka RosyjskiegoJoanna BródkaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Madetko
1071979/1980IX Olimpiada BiologicznaKrzysztof MazurII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Betkowska-Duplicka
1081979/1980IX Olimpiada BiologicznaKrzysztof ZubaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Betkowska-Duplicka
1091979/1980IV Olimpiada Języka AngielskiegoLeszek KorzeniowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJózef Troczyński
1101979/1980VII Olimpiada HistorycznaLeszek PuchałaII etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Czajka
1111979/1980X Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Magdalena Monczka finalistkaFelicja Korpanty
1121979/1980X Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Małgorzata WiśniewskaII etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
1131979/1980III Olimpiada Języka NiemieckiegoMarta KopećII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
1141979/1980XI Olimpiada Języka RosyjskiegoMiroslawa GruntII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Madetko
1151979/1980III Olimpiada Języka NiemieckiegoTomasz LasotaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
1161979/1980XI Olimpiada Języka RosyjskiegoUrszula SokołowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Madetko
1171979/1980IX Olimpiada BiologicznaWioletta DrabII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Betkowska-Duplicka
1181980/1981XXX Olimpiada FizycznaArkadiusz BorkowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJan Grudzień
1191980/1981VIII Olimpiada HistorycznaArtur SzlapaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Tkaczyk
1201980/1981XII Olimpiada Języka RosyjskiegoBarbara MajewskaII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
1211980/1981XII Olimpiada Języka RosyjskiegoBeata SalamonII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
1221980/1981XXX Olimpiada FizycznaDariusz ChameraII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1231980/1981XXX Olimpiada FizycznaDorota Bielat II etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1241980/1981XXX Olimpiada FizycznaDorota KłodkowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1251980/1981V Olimpiada Artystyczna- plastykaEmilia RachtanII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Tkaczyk
1261980/1981V Olimpiada Artystyczna- plastykaEwa ZaczekII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Tkaczyk
1271980/1981V Olimpiada Artystyczna- plastykaEwa ZaczekIII etap - centralny/ogólnopolskiBarbara Tkaczyk
1281980/1981V Olimpiada Artystyczna- muzykaIwona Bernard finalistkaJadwiga Kostyra
1291980/1981IV Olimpiada Języka NiemieckiegoIwona GrudzieńII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Kot
1301980/1981XXX Olimpiada FizycznaJacek OrzechowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJan Grudzień
1311980/1981V Olimpiada Artystyczna- muzykaKatarzyna BarszczII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
1321980/1981VII Olimpiada GeograficznaKrzysztof Imiołka II etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Banaszkiewicz
1331980/1981XXX Olimpiada FizycznaLeszek MazurkiewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1341980/1981XXX Olimpiada FizycznaMarek GajewskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJan Grudzień
1351980/1981XXX Olimpiada FizycznaMarek Kasprzykiewicz II etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1361980/1981XII Olimpiada Języka RosyjskiegoMaria PiechurskaII etap – okręgowy/wojewódzkiHenryka Szczurek
1371980/1981V Olimpiada Artystyczna- plastykaMaria PodsiadłoIII etap - centralny/ogólnopolskiBarbara Tkaczyk
1381980/1981IV Olimpiada Języka NiemieckiegoMarta KopećII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
1391980/1981XXX Olimpiada FizycznaMichał MazurII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1401980/1981XXX Olimpiada FizycznaMieczyslaw PiękośII etap – okręgowy/wojewódzkiJan Grudzień
1411980/1981XII Olimpiada Języka RosyjskiegoMirosława GruntII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Madetko
1421980/1981V Olimpiada Artystyczna- muzykaMirosława KoszarskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
1431980/1981XXX Olimpiada FizycznaPiotr Wus II etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1441980/1981V Olimpiada Artystyczna- muzykaTomasz CeglarskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
1451980/1981XXX Olimpiada FizycznaWiktor KuczekII etap – okręgowy/wojewódzkiJan Grudzień
1461981/1982VI Olimpiada Języka AngielskiegoAndrzej DziekońskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJózef Troczyński
1471981/1982XXXI Olimpiada FizycznaAndrzej SzwarockiII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1481981/1982VI Olimpiada Artystyczna- muzykaAnna Bajor finalistkaJadwiga Kostyra
1491981/1982XXXI Olimpiada Fizycznaarosław MyszkaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1501981/1982XXXI Olimpiada FizycznaArtur NiewczasII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1511981/1982XXXI Olimpiada FizycznaDariusz ChameraII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1521981/1982VI Olimpiada Artystyczna- muzykaElżbieta GęburaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
1531981/1982VI Olimpiada Artystyczna- muzykaKatarzyna BarszczII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
1541981/1982XXXI Olimpiada FizycznaLeszek MazurkiewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1551981/1982XXXI Olimpiada FizycznaMałgorzata MigałaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1561981/1982XII Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoMałgorzata Rybczyńska finalistkaFelicja Korpanty
1571981/1982VI Olimpiada Artystyczna- muzykaMałgorzata SławekII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
1581981/1982VI Olimpiada Artystyczna- muzykaMałgorzata Ślęczka II etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
1591981/1982VI Olimpiada Artystyczna- muzykaMałgorzata SzewczykII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
1601981/1982XXXI Olimpiada FizycznaMarek KasprzykiewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1611981/1982XXXI Olimpiada FizycznaMichał MazurII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1621981/1982XII Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoMirosława KoszarskaII etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
1631981/1982XXXI Olimpiada FizycznaPiotr SchweizerII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1641981/1982XXXI Olimpiada FizycznaPiotr Wus II etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1651981/1982VI Olimpiada Artystyczna- muzykaRafał PożogaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
1661981/1982XXXI Olimpiada FizycznaRenata LisII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1671981/1982VI Olimpiada Artystyczna- muzykaRobert KonatowiczII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
1681981/1982XXXI Olimpiada FizycznaTomasz KlepaczII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1691981/1982XXXI Olimpiada FizycznaWojciech ZagórnyII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1701981/1983VI Olimpiada Artystyczna- muzykaTomasz CeglarskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
1711982/1983XXXII Olimpiada FizycznaArtur NiewczasII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1721982/1983XIII Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoBożena GorzelakII etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
1731982/1983XII Olimpiada BiologicznaDariusz KaniaII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
1741982/1983VI Olimpiada Języka NiemieckiegoDariusz KomorowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
1751982/1983VII Olimpiada Artystyczna- muzykaEwa JopII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
1761982/1983XII Olimpiada BiologicznaJacek ZubaII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
1771982/1983XXXII Olimpiada FizycznaJarosław MyszkaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1781982/1983VII Olimpiada Artystyczna- muzykaKatarzyna Barszcz finalistkaJadwiga Kostyra
1791982/1983VI Olimpiada Języka NiemieckiegoKatarzyna ZawórII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
1801982/1983VII Olimpiada Artystyczna- muzykaMałgorzata Sławek finalistkaJadwiga Kostyra
1811982/1983VII Olimpiada Artystyczna- muzykaMałgorzata SzewczykII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
1821982/1983VII Olimpiada Artystyczna-plastykaMarzena PłusaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Tkaczyk
1831982/1983VII Olimpiada Artystyczna-plastykaMarzena PłusaIII etap - centralny/ogólnopolskiBarbara Tkaczyk
1841982/1983XIII Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoMirosława Koszarska laureatkaFelicja Korpanty
1851982/1983IX Olimpiada GeograficznaPiotr HartonIII etap - centralny/ogólnopolskiStanisław Banaszkiewicz
1861982/1983XXXII Olimpiada FizycznaPiotr SchweizerII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1871982/1983XII Olimpiada BiologicznaRafał MichalskiII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
1881982/1983VII Olimpiada Artystyczna- muzykaRafał PożogaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
1891982/1983XXXII Olimpiada FizycznaRenata LisII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1901982/1983VII Olimpiada Artystyczna- muzykaRobert Konatowicz II etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
1911982/1983XXXII Olimpiada FizycznaRobert PalaczII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1921982/1983VII Olimpiada Artystyczna- muzykaTomasz Ceglarski II etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Kostyra
1931982/1983XXXII Olimpiada FizycznaTomasz KlepaczII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
1941982/1983IX Olimpiada GeograficznaZyta DymińskaII etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Banaszkiewicz
1951983/1984VII Olimpiada Języka NiemieckiegoAgnieszka SiemiakII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
1961983/1984XXXIII Olimpiada FizycznaAndrzej PastuszkoII etap – okręgowy/wojewódzkiJan Grudzień
1971983/1984XIII Olimpiada BiologicznaAnita GrudzieńII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
1981983/1984XV Olimpiada Języka RosyjskiegoBożena GwardyśII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Madetko
1991983/1984XV Olimpiada Języka RosyjskiegoDorota GrudnickaII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
2001983/1984XXXIII Olimpiada FizycznaDorota KułagaII etap – okręgowy/wojewódzkiJan Grudzień
2011983/1984I Olimpiada Języka ŁacińskiegoDorota NiewczasII etap – okręgowy/wojewódzkiWładysław Pokrywka
2021983/1984I Olimpiada Języka ŁacińskiegoGrażyna JurekII etap – okręgowy/wojewódzkiWładysław Pokrywka
2031983/1984XV Olimpiada Języka RosyjskiegoGrażyna MirotaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Madetko
2041983/1984XXX Olimpiada ChemicznaJacek WalkowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiMaria Fijas
2051983/1984VIII Olimpiada Artystyczna- muzykaKatarzyna Górska finalistkaJadwiga Ćwikła
2061983/1984XXXIII Olimpiada FizycznaMałgorzata Lucińska II etap – okręgowy/wojewódzkiJan Grudzień
2071983/1984XIV Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoMałgorzata Sławek II etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
2081983/1984VIII Olimpiada Artystyczna- muzykaMałgorzata SzewczykII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2091983/1984XXXIII Olimpiada FizycznaMariusz RybakII etap – okręgowy/wojewódzkiJan Grudzień
2101983/1984XIII Olimpiada BiologicznaMonika BernatII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
2111983/1984VIII Olimpiada Artystyczna- muzykaRafał Pożoga finalistaJadwiga Ćwikła
2121983/1984VIII Olimpiada Artystyczna-plastykaRenata LipaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Tkaczyk
2131983/1984XIII Olimpiada BiologicznaRenata RynkiewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Betkowska-Duplicka
2141983/1984XXX Olimpiada ChemicznaRenata SarnaII etap – okręgowy/wojewódzkiMaria Fijas
2151983/1984XIII Olimpiada BiologicznaRenata StaszałekII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
2161983/1984XIV Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoRobert KonatowiczII etap – okręgowy/wojewódzkiMaria Cieśla
2171983/1984VIII Olimpiada Artystyczna- muzykaTomasz CeglarskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2181983/1984VII Olimpiada Języka NiemieckiegoWojciech GrzelkaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
2191983/1984XXXIII Olimpiada FizycznaWojciech GrzelkaII etap – okręgowy/wojewódzkiJan Grudzień
2201983/1984X Olimpiada HistorycznaWojciech PiwarskiII etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Czajka
2211983/1984VIII Olimpiad Języka AngielskiegoZbigniew SablikII etap – okręgowy/wojewódzkiJózef Troczyński
2221983/1984VII Olimpiada Języka NiemieckiegoZuzanna LaskowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
2231983/1984X Olimpiada GeograficznaZyta DymińskaII etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Banaszkiewicz
2241984/1985XVI Olimpiada Języka RosyjskiegoAgata Wałęga II etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Madetko
2251984/1985VII Olimpiada Języka NiemieckiegoAgnieszka GrabowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
2261984/1985XXXIV Olimpiada FizycznaAndrzej RybakII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2271984/1985IX Olimpiada Artystyczna- muzykaAnna BernatII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2281984/1985XVI Olimpiada Języka RosyjskiegoBarbara KulikII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Madetko
2291984/1985XXXIV Olimpiada FizycznaDariusz WięcławII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2301984/1985XVI Olimpiada Języka RosyjskiegoJarosław SiwońII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Madetko
2311984/1985X Olimpiada GeograficznaJoanna PawełczykII etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Banaszkiewicz
2321984/1985IX Olimpiada Artystyczna- muzykaJoanna PiwnikII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2331984/1985XXXI Olimpiada ChemicznaKatarzyna CzajaII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
2341984/1985IX Olimpiada Artystyczna- muzykaKatarzyna GórskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2351984/1985XVI Olimpiada Języka RosyjskiegoKatarzyna KarwackaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Madetko
2361984/1985XXXIV Olimpiada FizycznaKatarzyna SurusII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2371984/1985X Olimpiada GeograficznaKrystyna SamsonowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Banaszkiewicz
2381984/1985XXXIV Olimpiada FizycznaKrzysztof GoławskiII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2391984/1985XXXIV Olimpiada FizycznaMaciej WyskielII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2401984/1985IX Olimpiada Języka AngielskiegoMagdalena ŁyczakII etap – okręgowy/wojewódzkiJózef Troczyński
2411984/1985IX Olimpiada Artystyczna- muzykaMałgorzata MarkowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2421984/1985IX Olimpiada Artystyczna- muzykaMałgorzata Ślęczka, Dorota BzinkowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2431984/1985IX Olimpiada Artystyczna- muzykaMałgorzata SzewczykfinalistkaJadwiga Ćwikła
2441984/1985VII Olimpiada Języka NiemieckiegoMarek HerbuśII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
2451984/1985XI Olimpiada HistorycznaMarek KarpowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Tkaczyk
2461984/1985XVI Olimpiada Języka RosyjskiegoMonika ChameraII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Madetko
2471984/1985XXXIV Olimpiada FizycznaPiotr Biniewicz II etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2481984/1985XXXIV Olimpiada FizycznaPiotr RozwadowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2491984/1985XXXI Olimpiada ChemicznaRafał BlasikII etap – okręgowy/wojewódzkiMaria Fijas
2501984/1985IX Olimpiada Artystyczna- muzykaRenata KowalskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2511984/1985IX Olimpiada Artystyczna- muzykaRenata SzymczykII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2521984/1985XXXIV Olimpiada FizycznaRoman AdachII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2531984/1985XXXIV Olimpiada FizycznaTomasz GralecII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2541984/1985XVI Olimpiada Języka RosyjskiegoUrszula KuteraII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Madetko
2551985/1986XXXV Olimpiada Fizyczna Maciej WyskielII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2561985/1986X Olimpiada Artystyczna- muzykaAgnieszka SkrzydelskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2571985/1986X Olimpiada Artystyczna - plastykaAleksandra GłówczyńskaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Tkaczyk
2581985/1986XII Olimpiada HistorycznaAndrzej KozlowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Tkaczyk
2591985/1986XXXV Olimpiada FizycznaAndrzej RybakII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2601985/1986X Olimpiada Artystyczna- muzykaAnna KwiatkowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2611985/1986IX Olimpiada Języka NiemieckiegoBeata GłuchowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Kot
2621985/1986X Olimpiada Artystyczna- muzykaDorota BzinkowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2631985/1986IX Olimpiada Języka NiemieckiegoGabriela WasilewskaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
2641985/1986XVII Olimpiada Języka RosyjskiegoJarosław SiwońII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
2651985/1986X Olimpiada Artystyczna- muzykaJoanna PiwnikII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2661985/1986XXXV Olimpiada FizycznaJoanna ŚwiostekII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2671985/1986XXXV Olimpiada FizycznaKatarzyna SurusII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2681985/1986IX Olimpiada Języka NiemieckiegoMagdalena ŁyczakII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Kot
2691985/1986X Olimpiada Artystyczna- muzykaMałgorzata Czernichowska II etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2701985/1986XVI Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoMałgorzata MarkowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
2711985/1986X Olimpiada Artystyczna- muzykaMałgorzata Markowska finalistkaJadwiga Ćwikła
2721985/1986X Olimpiada Artystyczna- muzykaMałgorzata ŚlęczkaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2731985/1986IX Olimpiada Języka NiemieckiegoMarek HerbuśII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
2741985/1986X Olimpiada Artystyczna- muzykaMariola WerysII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2751985/1986XVII Olimpiada Języka RosyjskiegoMonika ChameraII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
2761985/1986XVI Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoMonika WiącekII etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
2771985/1986X Olimpiada Artystyczna- muzykaNatalia Sosnowska finalistkaJadwiga Ćwikła
2781985/1986XVII Olimpiada Języka Rosyjskiegoop Jadwiga MadetkoII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
2791985/1986X Olimpiada Artystyczna - plastykaRenata LipaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Tkaczyk
2801985/1986XXXV Olimpiada FizycznaRoman AdachII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2811985/1986XXXV Olimpiada FizycznaTomasz PrzygodaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2821985/1986XXXV Olimpiada FizycznaWojciech BiskupII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2831986/1987XI Olimpiada Artystyczna- muzykaAlicja SablikII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2841986/1987XIII Olimpiada HistorycznaAndrzej KozlowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Czajka
2851986/1987X Olimpiada Języka NiemieckiegoAnna StaniszewskaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
2861986/1987XI Olimpiada Artystyczna- muzykaAnna WierzbowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2871986/1987XI Olimpiada Artystyczna– plastykaBeata KarwackaII etap – okręgowy/wojewódzkiAleksander Tkaczyk
2881986/1987XI Olimpiada Artystyczna– plastykaDorota MajkaII etap – okręgowy/wojewódzkiAleksander Tkaczyk
2891986/1987X Olimpiada Języka NiemieckiegoEwa MazurekII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
2901986/1987X Olimpiada Języka NiemieckiegoGabriela WasilewskaIII etap - centralny/ogólnopolskiMarian Janusz
2911986/1987XI Olimpiada Artystyczna– plastykaJoanna StefańskaII etap – okręgowy/wojewódzkiAleksander Tkaczyk
2921986/1987XXXVI Olimpiada FizycznaJoanna ŚwiostekII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2931986/1987XXXVI Olimpiada FizycznaKatarzyna SurusII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2941986/1987XXXVI Olimpiada FizycznaMaciej WyskielII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
2951986/1987X Olimpiada Języka NiemieckiegoMałgorzata Czernichowska, Tomasz GralecII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
2961986/1987X Olimpiada Języka NiemieckiegoMałgorzata RaczyńskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJanusz Wiśniewski
2971986/1987IV Olimpiada Języka ŁacińskiegoMałgorzata WiercińskaII etap – okręgowy/wojewódzkiWładysław Pokrywka
2981986/1987XI Olimpiada Artystyczna- muzykaMariola WerysII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
2991986/1987XI Olimpiada Artystyczna- muzykaMariusz MyszkaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
3001986/1987XI Olimpiada Artystyczna- muzykaPaweł KoryckiII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
3011986/1987XXXVI Olimpiada FizycznaPiotr BiniewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3021986/1987XVII Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoRenata KowalskaII etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
3031986/1987XVII Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoRenata SzymczykII etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
3041986/1987X Olimpiada Języka NiemieckiegoRobert TuchowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
3051986/1987XXXVI Olimpiada FizycznaRoman AdachII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3061986/1987XVIII Olimpiada Języka RosyjskiegoRoman KubiczaII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Majewska
3071986/1987X Olimpiada Języka NiemieckiegoSławomir ŚwierczII etap – okręgowy/wojewódzkiJanusz Wiśniewski
3081986/1987XXXVI Olimpiada FizycznaSławomir ŚwierczII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3091986/1987XI Olimpiada Artystyczna- muzykaSybilla GabzdylII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
3101986/1987XXXVI Olimpiada FizycznaTomasz GralecII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3111986/1987XXXVI Olimpiada FizycznaTomasz PrzygodaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3121986/1987X Olimpiada Języka NiemieckiegoWiesława GarbalaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
3131987/1988XVIII Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoAgata BecherII etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
3141987/1988XXXVII Olimpiada FizycznaAgnieszka RychlikII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3151987/1988XIV Olimpiada GeograficznaAneta GrzybII etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Banaszkiewicz
3161987/1988XXXVII Olimpiada FizycznaAneta GrzybII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3171987/1988XXXVII Olimpiada FizycznaArkadiusz DrobieckiII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3181987/1988XIV Olimpiada GeograficznaBeata MadajII etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Banaszkiewicz
3191987/1988XII Olimpiada Artystyczna- muzykaEdyta KubikII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
3201987/1988XVIII Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoEwa ChuchroII etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
3211987/1988XXXVII Olimpiada FizycznaGrzegorz RychlikII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3221987/1988XIV Olimpiada GeograficznaIreneusz LichotaII etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Banaszkiewicz
3231987/1988XXXVII Olimpiada FizycznaIwona Pawlusek II etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3241987/1988XIX Olimpiada Języka RosyjskiegoMałgorzata KleczajII etap – okręgowy/wojewódzkiHenryka Szczurek
3251987/1988XIV Olimpiada GeograficznaMałgorzata KleczajII etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Banaszkiewicz
3261987/1988XI Olimpiada Języka NiemieckiegoMałgorzata WiercinskaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
3271987/1988XII Olimpiada Artystyczna- muzykaMariola WerysII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
3281987/1988XVIII Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoNatalia SosnowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiFelicja Korpanty
3291987/1988XII Olimpiada Artystyczna- muzykaPaweł KoryckiII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
3301987/1988XXXVII Olimpiada FizycznaPaweł MajchrzykII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3311987/1988XI Olimpiada Języka NiemieckiegoPiotr RynioII etap – okręgowy/wojewódzkiJanusz Wiśniewski
3321987/1988XIV Olimpiada GeograficznaPrzemysław LasotaII etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Banaszkiewicz
3331987/1988XI Olimpiada Języka NiemieckiegoTomasz KielekII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
3341988/1989XII Olimpiada Języka NiemieckiegoAgnieszka PacanII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
3351988/1989XXXVIII Olimpiada FizycznaArkadiusz DrobieckiII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3361988/1989XXXVIII Olimpiada FizycznaArkadiusz JanusII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3371988/1989XX Olimpiada Języka RosyjskiegoEwa StachowiczII etap – okręgowy/wojewódzkiHenryka Szczurek
3381988/1989XXXVIII Olimpiada FizycznaGrzegorz RychlikII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3391988/1989XXXVIII Olimpiada FizycznaIwona PawlusekII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3401988/1989XX Olimpiada Języka RosyjskiegoMałgorzata BilskaII etap – okręgowy/wojewódzkiHenryka Szczurek
3411988/1989XXXVIII Olimpiada FizycznaMichał GarusII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3421988/1989XX Olimpiada Języka RosyjskiegoMonika LisowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiHenryka Szczurek
3431988/1989XXXVIII Olimpiada FizycznaPaweł MajchrzykII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3441988/1989XXXVIII Olimpiada FizycznaSława BorowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3451988/1989XII Olimpiada Języka NiemieckiegoTomasz KiełekII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
3461988/1989XXXVIII Olimpiada FizycznaWaldemar CichockiII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3471989/1990XIV Olimpiada Artystyczna- muzykaAgnieszka MrózII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
3481989/1990XIII Olimpiada Języka NiemieckiegoAgnieszka PacanII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
3491989/1990XIX Olimpiada BiologicznaAgnieszka PacanII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
3501989/1990XXXVI Olimpiada ChemicznaAgnieszka PacanII etap – okręgowy/wojewódzkiMaria Fijas
3511989/1990XIII Olimpiada Języka NiemieckiegoAlicja SablikII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
3521989/1990XIII Olimpiada Języka NiemieckiegoAnna PaluchII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
3531989/1990XXXVI Olimpiada ChemicznaAnna TobiaszII etap – okręgowy/wojewódzkiMaria Fijas
3541989/1990XXXIX Olimpiada FizycznaArkadiusz JanusII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3551989/1990XXI Olimpiada Języka RosyjskiegoDorota PokrzywkaIII etap - centralny/ogólnopolskiHenryka Szczurek
3561989/1990XIX Olimpiada BiologicznaEdyta BałaII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
3571989/1990XXXIX Olimpiada FizycznaElżbieta KasprzykiewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3581989/1990XXXIX Olimpiada FizycznaGrzegorz RychlikII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3591989/1990XIX Olimpiada BiologicznaGrzegorz ŚlizII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
3601989/1990XXXIX Olimpiada FizycznaIwona PawlusekII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3611989/1990XIV Olimpiada Artystyczna- muzykaLuiza CzajaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
3621989/1990XIX Olimpiada BiologicznaMarek PituchII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
3631989/1990XIX Olimpiada BiologicznaMariusz ZawłockiII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
3641989/1990XXXIX Olimpiada FizycznaMichał GarusII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3651989/1990XIII Olimpiada Języka NiemieckiegoMiroslawa Rokoszny II etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
3661989/1990XXXIX Olimpiada FizycznaPaweł MajchrzykII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3671989/1990XIX Olimpiada BiologicznaPiotr BębasII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
3681989/1990XVI Olimpiada GeograficznaPiotr MisiuraII etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Banaszkiewicz
3691989/1990XIV Olimpiada Artystyczna- muzykaRadosław PyszczekII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
3701989/1990XIII Olimpiada Języka NiemieckiegoRafał WronaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
3711989/1990XXXVI Olimpiada ChemicznaRenata FornalikII etap – okręgowy/wojewódzkiMaria Fijas
3721989/1990XIX Olimpiada BiologicznaRóża KoszarskaII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
3731989/1990XXXVI Olimpiada ChemicznaSława BorowskaIII etap - centralny/ogólnopolskiMaria Fijas
3741989/1990XIII Olimpiada Języka NiemieckiegoSzymon OrczykII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
3751989/1990XXXIX Olimpiada FizycznaWaldemar CichockiII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3761989/1990XIV Olimpiada Artystyczna- muzykaWioletta GabzdylII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
3771989/1990XIV Olimpiada Artystyczna- muzykaWojciech Gębura finalistaJadwiga Ćwikła
3781990/1991XV Olimpiada Artystyczna- muzykaAgnieszka TokarskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
3791990/1991XIV Olimpiada Języka NiemieckiegoAndrzej SuwaraII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
3801990/1991XV Olimpiada Artystyczna- muzykaAnna Ziomkiewicz finalistkaJadwiga Ćwikła
3811990/1991XXI Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoBarbara MiskiewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiBogumiła Skrobisz
3821990/1991XIV Olimpiada Języka NiemieckiegoEdyta WalasII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Kot
3831990/1991XL Olimpiada FizycznaElżbieta Kasprzykiewicz, Łukasz JadachowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3841990/1991XL Olimpiada FizycznaGrzegorz NowakowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJan Grudzień
3851990/1991XV Olimpiada Artystyczna- plastykaKatarzyna Sokołowska finalistkaAleksander Tkaczyk
3861990/1991XX Olimpiada BiologicznaKatarzyna ŻycińskaII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
3871990/1991XV Olimpiada Artystyczna- muzykaKinga PrzybylskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
3881990/1991XV Olimpiada Artystyczna- muzykaLuiza Czaja finalistkaJadwiga Ćwikła
3891990/1991XV Olimpiada Artystyczna- muzykaMałgorzata CzajkowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJadwiga Ćwikła
3901990/1991XL Olimpiada FizycznaMariusz PiwnikII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
3911990/1991XX Olimpiada BiologicznaPiotr BębasII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
3921990/1991XIV Olimpiada Języka NiemieckiegoRafał WronaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
3931990/1991XIV Olimpiada Języka NiemieckiegoSzymon OrczykII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
3941991/1992XVI Olimpiada Artystyczna- muzykaAgnieszka SobolewskaII etap – okręgowy/wojewódzkiMagdalena Mrózek
3951991/1992XVI Olimpiada Artystyczna- muzykaAnna WąsikowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiMagdalena Mrózek
3961991/1992XXII Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoAnna Wiercińska finalistkaFelicja Korpanty, Bogumiła Skrobisz
3971991/1992XVI Olimpiada Artystyczna- muzykaBeata ReczyńskaII etap – okręgowy/wojewódzkiMagdalena Mrózek
3981991/1992XXXVIII Olimpiada ChemicznaGrzegorz Nowakowski finalistaMaria Fijas
3991991/1992XV Olimpiada Języka NiemieckiegoJacek KotII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
4001991/1992XVI Olimpiada Artystyczna- plastykaKatarzyna SokołowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Bachurska
4011991/1992XVI Olimpiada Artystyczna- muzykaLuiza CzajaII etap – okręgowy/wojewódzkiMagdalena Mrózek
4021991/1992XVI Olimpiada Artystyczna- plastykaMagdalena Łyżwa finalistkaAlicja Bachurska
4031991/1992XVI Olimpiada Artystyczna- muzykaMałgorzata CzajkowskafinalistkaMagdalena Mrózek
4041991/1992XVI Olimpiada Artystyczna- muzykaMałgorzata Ziomkiewicz II etap – okręgowy/wojewódzkiMagdalena Mrózek
4051991/1992XXXV Olimpiada AstronomicznaPaweł CiecielągII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
4061991/1992XVI Olimpiada Artystyczna- plastykaSewer SalamonII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Bachurska
4071992/1993XVI Olimpiada Artystyczna- plastykaAgata KaczmarzykII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Bachurska
4081992/1993XLII Olimpiada FizycznaAndrzej JanikII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4091992/1993XVII Olimpiada Artystyczna- muzykaAnna WąsikowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiMagdalena Mrózek
4101992/1993XVII Olimpiada Artystyczna- muzykaKatarzyna CzajkowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiMagdalena Mrózek
4111992/1993XVIII Olimpiada Języka AngielskiegoŁukasz DobrowolskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJózef Troczyński
4121992/1993XVII Olimpiada Artystyczna- muzykaMałgorzata ZiomkiewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiMagdalena Mrózek
4131992/1993XLII Olimpiada FizycznaMarcin Pepaś II etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4141992/1993XLII Olimpiada FizycznaPiotr ZiewiecII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4151992/1993XLII Olimpiada FizycznaRobert MajewskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4161992/1993XLII Olimpiada FizycznaRobert WesołowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4171992/1993XLII Olimpiada FizycznaSebastian SzwugierII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4181992/1993XVI Olimpiada Artystyczna- plastykaSewer SalamonII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Bachurska
4191992/1994XLII Olimpiada FizycznaArtur OlszewskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4201993/1994XXIII Olimpiada Biologiczna Piotr ZiewiecII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
4211993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaAgata ŚwicaII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
4221993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaAgnieszka KaczorII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
4231993/1994XLIII Olimpiada FizycznaAndrzej JanikII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4241993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaAneta Gołębska II etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
4251993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaAnna DukielskaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
4261993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaAnna WalkiewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
4271993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaAnna WąsikowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
4281993/1994XLIII Olimpiada FizycznaArtur OlszewskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4291993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaEdyta NiewczasII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
4301993/1994XVII Olimpiada Języka NiemieckiegoFilip DąbrowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
4311993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaIwona FlisakII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
4321993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaIwona GronczyńskaII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
4331993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaIzabela KwiecieńII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
4341993/1994XXIV Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoJoanna PokrywkaII etap – okręgowy/wojewódzkiWanda Janusz
4351993/1994XX Olimpiada HistorycznaJustyna BastrzykII etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
4361993/1994XVII Olimpiada Języka NiemieckiegoKamil ZemłaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
4371993/1994XLIII Olimpiada FizycznaKarol ŁopuszyńskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4381993/1994XIX Olimpiada Języka AngielskiegoMałgorzata PrzepióraII etap – okręgowy/wojewódzkiJózef Troczyński
4391993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaMałgorzata WalkowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
4401993/1994XX Olimpiada GeograficznaMarcin BujnowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Banaszkiewicz
4411993/1994XLIII Olimpiada FizycznaMarcin GołębskiII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
4421993/1994XLIII Olimpiada FizycznaMarcin PepaśII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4431993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaMarcin SmorawskiII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
4441993/1994XL Olimpiada ChemicznaMarcin SmorawskiII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
4451993/1994XVII Olimpiada Języka NiemieckiegoMarcin ZborowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
4461993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaMariusz Zieja II etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
4471993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaMarzena ZychowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
4481993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaMonika BilskaII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
4491993/1994XX Olimpiada GeograficznaOskar GruszczyńskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Cyrnek
4501993/1994XLIII Olimpiada FizycznaOskar GruszczyńskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4511993/1994XXIV Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoPaweł PochećII etap – okręgowy/wojewódzkiBogumiła Skrobisz
4521993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaPaweł PochećII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
4531993/1994XX Olimpiada GeograficznaPiotr BilskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Cyrnek
4541993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaPiotr BurkiewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
4551993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaPiotr KostrzewaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
4561993/1994XLIII Olimpiada FizycznaPiotr ZiewiecII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4571993/1994XLIII Olimpiada FizycznaRafał WiniarskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4581993/1994XLIII Olimpiada FizycznaRobert MajewskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4591993/1994XLIII Olimpiada FizycznaRobert WesołowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4601993/1994XLIII Olimpiada FizycznaSebastian SzwugierII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4611993/1994XXIII Olimpiada BiologicznaSergiusz KwapiszII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
4621993/1994XLIII Olimpiada FizycznaTomasz GawlikII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
4631994/1995XVIII Olimpiada Języka Niemieckiego Katarzyna Kosowska II etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
4641994/1995XXIV Olimpiada BiologicznaAgnieszka SzewczykII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
4651994/1995XXIV Olimpiada BiologicznaAnna Dukielska finalistkaGrażyna Senderowska
4661994/1995XVIII Olimpiada Języka NiemieckiegoAnna GolonkaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
4671994/1995XXV Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoAnna WołczykII etap – okręgowy/wojewódzkiBogumiła Skrobisz
4681994/1995XXIV Olimpiada BiologicznaBernadeta SokółII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
4691994/1995XX Olimpiada HistorycznaHubert WicikfinalistaJoanna Biskup
4701994/1995XXIV Olimpiada BiologicznaIzabela GrudzieckaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
4711994/1995XVIII Olimpiada Języka NiemieckiegoJacek DylągII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Szczepańska
4721994/1995XVIII Olimpiada Języka NiemieckiegoJacek JankowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJanusz Ćwieluch
4731994/1995XLIV Olimpiada FizycznaJarosław PacholecII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4741994/1995XVIII Olimpiada Języka NiemieckiegoKatarzyna ŁawniczakII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
4751994/1995XXV Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoMagdalena WiśniosII etap – okręgowy/wojewódzkiUrszula Karbowniczek
4761994/1995XVIII Olimpiada Języka NiemieckiegoMagdalena WiśniosII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
4771994/1995XVIII Olimpiada Języka NiemieckiegoMarcin BilskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJanusz Ćwieluch
4781994/1995XVIII Olimpiada Języka NiemieckiegoMarcin BujnowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Kot
4791994/1995XX Olimpiada HistorycznaMarcin FatalskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Biskup
4801994/1995XLIV Olimpiada FizycznaMarcin Gołębski finalistaBarbara Drobiecka
4811994/1995XX Olimpiada HistorycznaMarcin PiastowiczII etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Biskup
4821994/1995XLIV Olimpiada FizycznaMariusz ZiejaII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4831994/1995XXIV Olimpiada BiologicznaMarzena NapieraczII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
4841994/1995XX Olimpiada HistorycznaMichał PawińskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Biskup
4851994/1995XVIII Olimpiada Języka NiemieckiegoMichał WiniarskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJanusz Ćwieluch
4861994/1995XXIV Olimpiada BiologicznaMichał Winiarski finalistaGrażyna Senderowska
4871994/1995XVIII Olimpiada Języka NiemieckiegoPaweł BilskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJanusz Ćwieluch
4881994/1995XXV Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoPaweł ZarychtaII etap – okręgowy/wojewódzkiBogumiła Skrobisz
4891994/1995XVIII Olimpiada Języka NiemieckiegoPaweł ZarychtaII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Szczepańska
4901994/1995XLIV Olimpiada FizycznaPaweł ZontekII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4911994/1995XXIV Olimpiada BiologicznaPiotr ZiewiecII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
4921994/1995XLIV Olimpiada FizycznaPiotr ZiewiecII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4931994/1995XLIV Olimpiada FizycznaRafał KotII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4941994/1995XLIV Olimpiada FizycznaRafał WiniarskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
4951994/1995XVIII Olimpiada Języka NiemieckiegoSebastian JanuszII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Kot
4961994/1995XXIV Olimpiada BiologicznaSergiusz KwapiszII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
4971994/1995XLIV Olimpiada FizycznaTomasz GawlikII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
4981995/1996XXV Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoAgnieszka DrabikowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiBogumiła Skrobisz
4991995/1996XXV Olimpiada BiologicznaAgnieszka LisII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5001995/1996XXV Olimpiada BiologicznaAgnieszka SzczepanowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5011995/1996XXV Olimpiada BiologicznaAgnieszka SzewczykII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5021995/1996XXV Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoAnna WilczynskaII etap – okręgowy/wojewódzkiBogumiła Skrobisz
5031995/1996XIX Olimpiada Języka NiemieckiegoDobrawa GawęckaII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Szczepańska
5041995/1996XXII Olimpiada HistorycznaEwa SzafarczykII etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Biskup
5051995/1996XXV Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoEwa WójcickaII etap – okręgowy/wojewódzkiWanda janusz
5061995/1996XXV Olimpiada BiologicznaHubert LisowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
5071995/1996XXV Olimpiada BiologicznaIwona Klepacz II etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5081995/1996XXV Olimpiada BiologicznaIwona KołomańskaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5091995/1996XXV Olimpiada BiologicznaIzabela GrudzieckaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5101995/1996XXV Olimpiada BiologicznaJoanna GozdekII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5111995/1996XXII Olimpiada HistorycznaJoanna PrzybylskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
5121995/1996XXV Olimpiada BiologicznaJolanta KowalskaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5131995/1996XXII Olimpiada HistorycznaKatarzyna KulikII etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Biskup
5141995/1996XX Olimpiada Artystyczna- plastykaKatarzyna StaszałekII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Bachurska
5151995/1996XX Olimpiada Artystyczna- plastykaMałgorzata ŚwierczII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Bachurska
5161995/1996XXXVI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymMichał LasotaII etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
5171995/1996XXV Olimpiada BiologicznaMonika KniotekII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5181995/1996XIX Olimpiada Języka NiemieckiegoOlga SkrobiszII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
5191995/1996XXXVI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymPiotr BartosikII etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
5201995/1996XXXVI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymRemigiusz LipiecII etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
5211995/1996XX Olimpiada Artystyczna- plastykaRemigiusz LipiecII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Bachurska
5221995/1996XXII Olimpiada GeograficznaRoman LipiecII etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Cyrnek
5231995/1996XXV Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoSławomir ŻułtakII etap – okręgowy/wojewódzkiBogumiła Skrobisz
5241995/1996XX Olimpiada Artystyczna- plastykaSławomir ŻułtakII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Bachurska
5251995/1996XXV Olimpiada BiologicznaTomasz ZalewskiII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
5261995/1996XXV Olimpiada BiologicznaZbigniew PastuszkaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5271996/1997XXVI Olimpiada BiologicznaAgnieszka RozmusII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5281996/1997XXVI Olimpiada BiologicznaAleksandra DudekII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
5291996/1997XXVI Olimpiada BiologicznaAleksandra HurejII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5301996/1997XXVI Olimpiada BiologicznaAnna MatyniaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5311996/1997XLVI Olimpiada FizycznaArkadiusz NiedźwiedźII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
5321996/1997XXVI Olimpiada BiologicznaDorota CichońskaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5331996/1997XXVI Olimpiada BiologicznaDorota TokarskaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5341996/1997XXXVIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymErnest Jędrzejewski finalistaTadeusz Szczepański
5351996/1997XX Olimpiada Języka NiemieckiegoEwa BrockaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
5361996/1997XXVI Olimpiada BiologicznaHubert LisowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
5371996/1997XLIII Olimpiada ChemicznaHubert LisowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
5381996/1997XXVI Olimpiada BiologicznaIwona NędzynskaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5391996/1997XXVI Olimpiada BiologicznaJustyna LatalaII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
5401996/1997XLIII Olimpiada ChemicznaJustyna LatałaII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
5411996/1997XXI Olimpiada Artystyczna- plastykaKamila StaszałekII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Bachurska
5421996/1997XXVI Olimpiada BiologicznaKatarzyna Płusa II etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5431996/1997XXI Olimpiada Artystyczna- plastykaKatarzyna StaszalekII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Bachurska
5441996/1997XXVI Olimpiada BiologicznaLeszek GoliszekII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5451996/1997XLVI Olimpiada FizycznaŁukasz StąporekII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
5461996/1997XXVI Olimpiada BiologicznaMagdalena GuzeraII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5471996/1997XXVI Olimpiada BiologicznaMagdalena MusiałekII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
5481996/1997XXVI Olimpiada BiologicznaMałgorzata Pokrzywka II etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5491996/1997XXI Olimpiada Artystyczna- plastykaMałgorzata ŚwierczII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Bachurska
5501996/1997XXVI Olimpiada BiologicznaMarcin BiesiadaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5511996/1997XXI Olimpiada Artystyczna- plastykaMariola RybickaII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Bachurska
5521996/1997XXVI Olimpiada BiologicznaMichał MindaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5531996/1997XXVI Olimpiada BiologicznaMonika Mucha II etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5541996/1997XLVI Olimpiada FizycznaPaweł SadowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
5551996/1997XLVI Olimpiada FizycznaSławomir ŻułtakII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
5561996/1997XLIII Olimpiada ChemicznaSławomir ŻułtakII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
5571996/1997XLVI Olimpiada FizycznaTomasz CzerwińskiII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
5581996/1997XX Olimpiada Języka NiemieckiegoTomasz RudzkiII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
5591996/1997XLIII Olimpiada ChemicznaTomasz ZalewskiII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
5601996/1997XXI Olimpiada Artystyczna- muzykaUrszula BorekII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Herman
5611996/1997XXVI Olimpiada BiologicznaZbigniew PastuszkaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5621997/1998XXVII Olimpiada Biologiczna Monika MuchaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5631997/1998XLVII Olimpiada Fizyczna Paweł SadowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
5641997/1998XXVII Olimpiada BiologicznaAgnieszka RozmusII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5651997/1998XXVII Olimpiada BiologicznaAleksandra HurejII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5661997/1998XLIV Olimpiada ChemicznaAnna MatyniaII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
5671997/1998XXVII Olimpiada BiologicznaAnna Matynia laureatkaGrażyna Senderowska
5681997/1998XXVII Olimpiada BiologicznaDorota CichońskafinalistkaGrażyna Senderowska
5691997/1998XXVII Olimpiada BiologicznaDorota TokarskaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5701997/1998XXIII Olimpiada Języka AngielskiegoErnest JędrzejewskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJózef Troczyński
5711997/1998XXVII Olimpiada BiologicznaIwona NedzyńskaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5721997/1998XXI Olimpiada Języka NiemieckiegoJustyn SalamonII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Szczepańska
5731997/1998XXI Olimpiada Artystyczna- plastykaKamila StaszałekII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Bachurska
5741997/1998XXI Olimpiada Języka NiemieckiegoKatarzyna MichałekII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Szczepańska
5751997/1998XXVII Olimpiada BiologicznaKatarzyna PłusaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5761997/1998XXI Olimpiada Artystyczna- plastykaKatarzyna StaszałekII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Bachurska
5771997/1998XXVII Olimpiada BiologicznaLeszek GoliszekII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5781997/1998XLVII Olimpiada FizycznaŁukasz StąporekII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
5791997/1998XXVII Olimpiada BiologicznaMagdalena GuzeraII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5801997/1998XXVII Olimpiada BiologicznaMałgorzata PokrzywkaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5811997/1998XXVII Olimpiada BiologicznaMarcin BiesiadaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5821997/1998XLIX Olimpiada MatematycznaMarek BiskupII etap – okręgowy/wojewódzkiHenryk Frynas
5831997/1998XLVII Olimpiada FizycznaMarek BiskupII etap – okręgowy/wojewódzkiJan GRudzień
5841997/1998VII Mała Olimpiada MatematycznaMarek Biskup laureatHenryk Frynas
5851997/1998XXI Olimpiada Artystyczna- plastykaMariola RybickaII etap – okręgowy/wojewódzkiAlicja Bachurska
5861997/1998XXVII Olimpiada BiologicznaMichał MindaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5871997/1998XLIX Olimpiada MatematycznaPaweł SadowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiRomana Kowalewicz
5881997/1998XXVII Olimpiada BiologicznaRadosław KręckiII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5891997/1998XLIV Olimpiada ChemicznaSławomir ŻułtakII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
5901997/1998XXI Olimpiada Artystyczna- muzykaUrszula Borek finalistkaBarbara Herman
5911998/1999XXIII Olimpiada Artystyczna- muzykaAgnieszka Aksan,II etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Herman
5921998/1999XXVIII Olimpiada BiologicznaAgnieszka MajekII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5931998/1999XXVIII Olimpiada BiologicznaAgnieszka PasternakII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5941998/1999XXVIII Olimpiada BiologicznaAgnieszka UrbańskaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
5951998/1999XLVIII Olimpiada FizycznaAndrzej ChmolewskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
5961998/1999XXIII Olimpiada Artystyczna- muzykaAnna JarosII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Herman
5971998/1999XLV Olimpiada ChemicznaAnna MatyniaII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
5981998/1999XXVIII Olimpiada BiologicznaAnna WieczorekII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
5991998/1999XXII Olimpiada Języka NiemieckiegoEwa BrockaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
6001998/1999XXII Olimpiada Języka NiemieckiegoJustyn SalamonII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata SZczepańska
6011998/1999XXVIII Olimpiada BiologicznaKarolina KępistyIII etap - centralny/ogólnopolskiDanuta Borczowska
6021998/1999XXII Olimpiada Języka NiemieckiegoKarolina ZaborskaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
6031998/1999XXV Olimpiada HistorycznaKatarzyna HurejII etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Biskup
6041998/1999XXIII Olimpiada Artystyczna- muzykaŁukasz RolaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Herman
6051998/1999XXV Olimpiada HistorycznaMagdalena ĆwikłoII etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Biskup
6061998/1999VIII Mała Olimpiada MatematycznaMarek Biskup laureatHenryk Biskup
6071998/1999L Olimpiada MatematycznaMarek Biskup finalistaHenryk Biskup
6081998/1999XLVIII Olimpiada FizycznaMarek Biskup laureat I miejscaJacek Orzechowski
6091998/1999XXVIII Olimpiada BiologicznaMarta JesionowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6101998/1999XLV Olimpiada ChemicznaMichał Bystrzejewski finalistaBeata Banaszkiewicz- Wąs
6111998/1999XXVIII Olimpiada BiologicznaMichał KomendaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6121998/1999XLVIII Olimpiada FizycznaMichał KoryckiII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
6131998/1999XLVIII Olimpiada FizycznaPiotr Karaś finalistaJacek Orzechowski
6141998/1999XXVIII Olimpiada BiologicznaRadosław KręckiII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6151998/1999XLV Olimpiada ChemicznaSławomir ŻułtakII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
6161998/1999XXVIII Olimpiada BiologicznaSylwia KosnoII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6171998/1999XXVIII Olimpiada BiologicznaWioletta DziurzynskaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6181998/1999XLVIII Olimpiada FizycznaWojciech JaniecII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
6191999/2000XXVI Olimpiada Geograficzna Jakub WiadernyII etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Cyrnek
6201999/2000XLVI Olimpiada ChemicznaAdam SokołowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
6211999/2000XXIX Olimpiada BiologicznaAgata WójcickaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6221999/2000XXIV Olimpiada Artystyczna- muzykaAgnieszka AksanII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Herman
6231999/2000XXIX Olimpiada BiologicznaAgnieszka PasternakII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6241999/2000XXIX Olimpiada BiologicznaAgnieszka Urbańska II etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6251999/2000XXIII Olimpiada Języka NiemieckiegoAnna JanuszII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Kot
6261999/2000XXIV Olimpiada Artystyczna- muzykaAnna JarosII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Herman
6271999/2000XXVI Olimpiada GeograficznaAnna KowalczykII etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Cyrnek
6281999/2000XLIX Olimpiada FizycznaDariusz TarczońII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
6291999/2000XXIX Olimpiada BiologicznaDominik Pacek II etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6301999/2000Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejDorota Kafara finalistkaJarosław Jadwidzic
6311999/2000XXIX Olimpiada BiologicznaIwona KołodzińskaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6321999/2000XXIV Olimpiada Artystyczna- muzykaKatarzyna KiczorII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Herman
6331999/2000XXIV Olimpiada Artystyczna- muzykaKatarzyna WojciechowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Herman
6341999/2000XXIII Olimpiada Języka NiemieckiegoKonrad BujakII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
6351999/2000XXX Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoMaciej WzorekII etap – okręgowy/wojewódzkiWanda Janusz
6361999/2000XXIX Olimpiada BiologicznaMagdalena PastuszkaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6371999/2000XXIX Olimpiada BiologicznaMarcin BorowieckiII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6381999/2000XLVI Olimpiada ChemicznaMarta CapałaII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
6391999/2000XXIX Olimpiada BiologicznaMarta JesionowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6401999/2000XXVI Olimpiada HistorycznaMateusz StachuraII etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
6411999/2000XXIX Olimpiada BiologicznaMichał KomendaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6421999/2000XLVI Olimpiada ChemicznaRafał SalwaII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
6431999/2000XXIX Olimpiada BiologicznaWioletta Dziurzyńska II etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6442000/2001XXVII Olimpiada Biologiczna Piotr KowalewskiII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6452000/2001XLVII Olimpiada ChemicznaAdam SokołowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
6462000/2001XLVII Olimpiada ChemicznaAdam SokołowskiIII etap - centralny/ogólnopolskiElżbieta Jankowska
6472000/2001XXVII Olimpiada BiologicznaAgnieszka AksanII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6482000/2001XXVII Olimpiada BiologicznaAgnieszka PaciejII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6492000/2001XXVII Olimpiada BiologicznaAneta GwóźdźII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6502000/2001XXVII Olimpiada GeograficznaAnna KowalczykII etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Cyrnek
6512000/2001XXIV Olimpiada Języka NiemieckiegoDorota KafaraII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
6522000/2001XLII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymDorota KafaraII etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
6532000/2001XXVII Olimpiada BiologicznaEwa MichałekII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6542000/2001XLVII Olimpiada ChemicznaIwona BernackaII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
6552000/2001XXVII Olimpiada BiologicznaIwona KołodzinskafinalistkaGrażyna Senderowska
6562000/2001L Olimpiada FizycznaJacek MichniewskiII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
6572000/2001XXVII Olimpiada BiologicznaKamil TamiołaII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
6582000/2001XLII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymKarolina AntonowiczII etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
6592000/2001XXVII Olimpiada HistorycznaKarolina MaroszyńskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
6602000/2001XXVII Olimpiada BiologicznaKatarzyna BzymekII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6612000/2001L Olimpiada FizycznaLeszek JaniecII etap – okręgowy/wojewódzkiBarbara Drobiecka
6622000/2001XXVII Olimpiada BiologicznaLucyna TomczakII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6632000/2001L Olimpiada FizycznaŁukasz SzymańskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
6642000/2001XXVII Olimpiada BiologicznaMagdalena KopyśII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
6652000/2001XLII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymMaja KosowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
6662000/2001XXVII Olimpiada BiologicznaMałgorzata SurmaczII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
6672000/2001VIII Olimpiada InformatycznaMarek BiskupII etap – okręgowy/wojewódzkiZofia Bieniek-Pytlak
6682000/2001XLVII Olimpiada ChemicznaMarta CapałaII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
6692000/2001XXVII Olimpiada BiologicznaMarta CapałafinalistkaDanuta Borczowska
6702000/2001XXVII Olimpiada BiologicznaMonika JońskaII etap – okręgowy/wojewódzkiDanuta Borczowska
6712000/2001XXVII Olimpiada BiologicznaPaweł DzięciołII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6722000/2001L Olimpiada FizycznaPiotr WójcikII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
6732000/2001XLVII Olimpiada ChemicznaRafał SalwaII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
6742001/2002XVIII Olimpiada Wiedzy EkologicznejAdam SokołowskifinalistaElżbieta Jankowska
6752001/2002XLVIII Olimpiada ChemicznaAdam SokołowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
6762001/2002I Ogólnopolska Olimpiada Społeczna „Chemia i Ekologia”Adam SokołowskilaureatElżbieta Jankowska
6772001/2002XLVIII Olimpiada ChemicznaAdam Sokołowski finalistaElżbieta Jankowska
6782001/2002XXXI Olimpiada BiologicznaAgnieszka AksanII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6792001/2002XXXI Olimpiada BiologicznaAgnieszka PaciejII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6802001/2002LI Olimpiada FizycznaAleksandra FilipczakII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
6812001/2002XXV Olimpiada Języka NiemieckiegoAlina SiewierskaII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
6822001/2002XXXI Olimpiada BiologicznaAneta GwóźdźII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6832001/2002XXVIII Olimpiada GeograficznaAneta KubikII etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Cyrnek
6842001/2002XXXI Olimpiada BiologicznaAnna WaksmundzkaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6852001/2002IX Olimpiada InformatycznaBłażej PodsiadłoII etap – okręgowy/wojewódzkiZofia Bieniek-Pytlak
6862001/2002XLVIII Olimpiada ChemicznaDagmara PotrzeszczII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
6872001/2002I Ogólnopolska Olimpiada Społeczna „Chemia i Ekologia”Dagmara Potrzeszcz finalistkaElżbieta Jankowska
6882001/2002LI Olimpiada FizycznaDariusz PitulejII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
6892001/2002I Ogólnopolska Olimpiada Społeczna „Chemia i Ekologia”Ewa Michalek laureatkaElżbieta Jankowska
6902001/2002XXXI Olimpiada BiologicznaEwa MichałekII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6912001/2002XXXI Olimpiada BiologicznaEwelina MiśkiewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6922001/2002XLVIII Olimpiada ChemicznaIwona BernackaII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
6932001/2002I Ogólnopolska Olimpiada Społeczna „Chemia i Ekologia”Iwona BernackawyróżnienieElżbieta Jankowska
6942001/2002XXXI Olimpiada BiologicznaIwona KołodzinskaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6952001/2002XXXI Olimpiada BiologicznaKatarzyna BzymekII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6962001/2002LI Olimpiada FizycznaKatarzyna BzymekII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
6972001/2002XXV Olimpiada Języka NiemieckiegoKatarzyna MatuszewskaII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Szczepańska
6982001/2002XXXI Olimpiada BiologicznaKatarzyna Wojciechowska II etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
6992001/2002XXXI Olimpiada BiologicznaLucyna TomczykII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
7002001/2002XXXI Olimpiada BiologicznaMagdalena WójckII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
7012001/2002XXXI Olimpiada BiologicznaPiotr ChojnackiII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
7022001/2002XXXI Olimpiada BiologicznaPiotr KowalewskiII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
7032001/2002LI Olimpiada FizycznaPiotr WójcikII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
7042001/2002IX Olimpiada InformatycznaPiotr WójcikII etap – okręgowy/wojewódzkiZofia Bieniek-Pytlak
7052001/2002LI Olimpiada FizycznaRafał PaterII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
7062001/2002XLVIII Olimpiada ChemicznaRafał SalwaII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
7072001/2002XXXI Olimpiada BiologicznaRoman RutkowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiGrażyna Senderowska
7082001/2002IX Olimpiada InformatycznaSzymon KosnoII etap – okręgowy/wojewódzkiZofia Bieniek-Pytlak
7092001/2002III Ogólnopolski Konkurs o Uniwersytecie JagiellońskimMarzena BiskupfinalistkaTadeusz Szczepański
7102001/2002I Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Współczesnym IzraeluKarol MiernikiewiczlaureatTadeusz Szczepański
7112003/2004XXVII Olimpiada Języka NiemieckiegoKatarzyna KuźdubII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
7122003/2004XXVII Olimpiada Języka NiemieckiegoKonrad TarnoII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Szczepańska
7132003/2004Olimpiada BiologicznaKatarzyna MroczkowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
7142003/2004Olimpiada BiologicznaKarolina SikorskaII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7152003/2004Olimpiada BiologicznaAleksandra BorowiecII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7162003/2004Olimpiada BiologicznaMarzena GruntII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7172003/2004Olimpiada BiologicznaIzabela StępieńII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7182003/2004Olimpiada BiologicznaEmilia WiśniewskaII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7192003/2004Olimpiada BiologicznaKarolina FrynasII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7202003/2004Olimpiada BiologicznaEwelina MiśkiewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7212003/2004Olimpiada BiologicznaMagdalena WójcikII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7222003/2004Olimpiada BiologicznaPiotr StachowiczII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7232003/2004Olimpiada BiologicznaRafał MichalskiII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7242003/2004Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Katarzyna OrłowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
7252003/2004Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Paulina SaramakII etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
7262003/2004Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Karol SurdyIII etap - centralny/ogólnopolskiJarosław Jadwidzic
7272003/2004Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejSebastain WięckiewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
7282003/2004Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejMichał ManiaII etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
7292003/2004Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejMagdalena PerchelIII etap - centralny/ogólnopolskiJarosław Jadwidzic
7302003/2004Olimpiada ChemicznaEwelina MiśkiewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Banaszkiewicz- Wąs
7312003/2004Olimpiada ChemicznaMagdalena WójcikII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Banaszkiewicz- Wąs
7322003/2004Olimpiada ChemicznaAleksandra JaroszekII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Banaszkiewicz- Wąs
7332003/2004Olimpiada EkologicznaPatrycja ZaborskaII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń, Elżbieta Jankowska
7342003/2004Olimpiada EkologicznaAleksandra BorowiecII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek, Elżbieta Jankowska
7352003/2004Olimpiada EkologicznaMałgorzata FrańczakII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek, Elżbieta Jankowska
7362003/2004Olimpiada FizycznaPiotr KaniaII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
7372003/2004Olimpiada FizycznaJakub KosielaII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
7382003/2004Olimpiada FizycznaAleksandra FilipczakII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
7392003/2004Olimpiada FizycznaSebastian PiątkowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
7402003/2004Olimpiada Teologii KatolickiejJózef OrzechowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiLidia Adamczyk
7412003/2004Olimpiada Teologii KatolickiejJakub PłusaII etap – okręgowy/wojewódzkiSylwester Dętkowski
7422003/2004Olimpiada Teologii KatolickiejMariusz KrukII etap – okręgowy/wojewódzkiSylwester Dętkowski
7432004/2005Olimpiada Języka NiemieckiegoAleksandra BorowiecII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Szczepańska
7442004/2005Olimpiada Języka NiemieckiegoRobert BieniekII etap – okręgowy/wojewódzkiMarian Janusz
7452004/2005Olimpiada BiologicznaIza StępieńII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
7462004/2005Olimpiada BiologicznaAleksandra BorowiecII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7472004/2005Olimpiada BiologicznaNorbert MajcherII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7482004/2005Olimpiada BiologicznaKatarzyna MroczkowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7492004/2005Olimpiada BiologicznaWeronika SurdyII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7502004/2005Olimpiada BiologicznaMaria DróżdżII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7512004/2005Olimpiada BiologicznaMariusz PożogaII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7522004/2005Olimpiada BiologicznaMonika BądzyńskaII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7532004/2005Olimpiada BiologicznaRafał MichalskiII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7542004/2005Olimpiada BiologicznaPiotr StachowiczII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7552004/2005Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymAdrian GąbkaIII etap - centralny/ogólnopolskiJarosław Jadwidzic
7562004/2005Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymNatalia SewerynII etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
7572004/2005Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymMichał FalkiewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
7582004/2005Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Michał FalkiewiczIII etap - centralny/ogólnopolskiJarosław Jadwidzic
7592004/2005Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Katarzyna SławekII etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
7602004/2005Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Arleta AdamiakII etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
7612004/2005Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejAdrian GąbkaIII etap - centralny/ogólnopolskiJarosław Jadwidzic
7622004/2005Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejSebastian WięckiewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiAgnieszka Kwiecień
7632004/2005Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejKatarzyna PepaśII etap – okręgowy/wojewódzkiAgnieszka Kwiecień
7642004/2005Olimpiada ChemicznaIzabela StępieńII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
7652004/2005Olimpiada ChemicznaElwira WronaII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
7662004/2005Olimpiada ChemicznaDonata MaciągII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
7672004/2005Olimpiada ChemicznaKatarzyna PochećII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
7682004/2005Olimpiada ChemicznaWeronika SurdyII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
7692004/2005Olimpiada ChemicznaPiotr NowakII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
7702004/2005Olimpiada EkologicznaMarta TarnowskaIII etap - centralny/ogólnopolskiRozalia Furmanek
7712004/2005Olimpiada EkologicznaAleksandra BorowiecII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń, Elżbieta Jankowska
7722004/2005Olimpiada EkologicznaMariusz PożogaII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek, Elżbieta Jankowska
7732004/2005Olimpiada FizycznaTomasz SalwaII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
7742004/2005Olimpiada FizycznaKonrad WypchłoII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
7752004/2005Olimpiada MatematycznaKonrad WypchłoII etap – okręgowy/wojewódzkiEwa Cheda
7762004/2005Olimpiada Teologii KatolickiejDiana PiwkoII etap – okręgowy/wojewódzkiLidia Adamczyk
7772004/2005Olimpiada Teologii KatolickiejPiotr MazurII etap – okręgowy/wojewódzkiLidia Adamczyk
7782004/2005Międzynarodowy Konkurs Wiedzy o NATO "Projekt Aliante", Presov CzechyAnna BiernackafinalistkaTadeusz Szczepański
7792004/2005Międzynarodowy Konkurs Wiedzy o NATO "Projekt Aliante", Presov CzechyEmilia WłoczewskafinalistkaTadeusz Szczepański
7802004/2005X ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie JagiellońskimSebastian BąklaureatTadeusz Szczepański
7812005/2006Olimpiada Teologii KatolickiejAdrian Jaksęder II etap – okręgowy/wojewódzkiks. Adam Żmuda
7822005/2006Olimpiada HistorycznaAdrian Mroczek II etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
7832005/2006XLVII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymAdrian WasilewskifinalistaJarosław Jadwidzic
7842005/2006XXIX Olimpiada Języka NiemieckiegoAnna BębenekII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Szczepańska
7852005/2006Olimpiada HistorycznaAnna Bernacka II etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
7862005/2006Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Anna Sala II etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
7872005/2006XXXIII Olimpiada BiologicznaAnna SerwickaII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7882005/2006XXXIII Olimpiada BiologicznaDiana PiwkoII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
7892005/2006Olimpiada Teologii KatolickiejJózef Orzechowski II etap – okręgowy/wojewódzkiks. Adam Żmuda
7902005/2006Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Katarzyna Abdullatiff III etap - centralny/ogólnopolskiJarosław Jadwidzic
7912005/2006LII Olimpiada ChemicznaKatarzyna BaranII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
7922005/2006XLVII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymKatarzyna Musiałek II etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
7932005/2006Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Katarzyna SławekfinalistkaJarosław Jadwidzic
7942005/2006Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejKatarzyna Sławek II etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
7952005/2006Olimpiada MatematycznaKonrad WypchłoII etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
7962005/2006LV Olimpiada FizycznaKonrad Wypchło laureatJacek Orzechowski
7972005/2006Olimpiada Wiedzy o Prawach CzłowiekaKrzysztof Basiaga II etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
7982005/2006Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejŁukasz Sepioło II etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
7992005/2006Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejMaciej Gralec II etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
8002005/2006XXXIII Olimpiada BiologicznaMałgorzata RyśII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
8012005/2006XII Olimpiada EkologicznaMałgorzata Ryś II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
8022005/2006LV Olimpiada FizycznaMarcin Kęsy II etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
8032005/2006XXXIII Olimpiada BiologicznaMaria DróżdżII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
8042005/2006LII Olimpiada ChemicznaMaria DróżdżII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
8052005/2006XXXIII Olimpiada BiologicznaMariusz PożogaII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
8062005/2006LII Olimpiada ChemicznaMariusz PożogaII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
8072005/2006LII Olimpiada ChemicznaMarta GąśII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
8082005/2006XII Olimpiada EkologicznaMarta TarnowskafinalistkaRozalia Furmanek
8092005/2006Olimpiada GeograficznaMateusz Myśliwski laureatJoanna Cyrnek
8102005/2006XV Olimpiada NautologicznaMateusz Myśliwski finalistaJoanna Cyrnek
8112005/2006LII Olimpiada ChemicznaMonika BądzyńskaII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
8122005/2006XXXIII Olimpiada BiologicznaPaulina WilkońskaII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
8132005/2006LII Olimpiada ChemicznaPaulina WilkońskaII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
8142005/2006XII Olimpiada EkologicznaPaulina Wilkońska II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
8152005/2006LV Olimpiada FizycznaPaweł Klusek II etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
8162005/2006LII Olimpiada ChemicznaPiotr MazurII etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Jankowska
8172005/2006Olimpiada Wiedzy o Prawach CzłowiekaPiotr Nowak II etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
8182005/2006Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejPiotr Żmudziński II etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
8192005/2006LV Olimpiada FizycznaRobert KosfinalistaJacek Orzechowski
8202005/2006LV Olimpiada FizycznaTomasz SalwaII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
8212005/2006XI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie JagiellońskimAdrian Mroczek laureatTadeusz Szczepański
8222005/2006XI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie JagiellońskimKatarzyna Musiałek laureatTadeusz Szczepański
8232005/2006XI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie JagiellońskimDaniel GromeklaureatTadeusz Szczepański
8242006/2007Olimpiada Teologii KatolickiejAdrian JaksęderII etap – okręgowy/wojewódzkiKs. Adam Żmuda
8252006/2007XLVIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymAdrian WasilewskifinalistaStanisław Wojtan
8262006/2007Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejAdrian Wasilewski finalista Jarosław Jadwidzic
8272006/2007XIX Olimpiada FilozoficznaAnna BernackaII etap – okręgowy/wojewódzkiJolanta Kowalik
8282006/2007Olimpiada Języka NiemieckiegoAnna SalaII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Szczepańska
8292006/2007Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Arleta Adamiak finalistkaJarosław Jadwidzic
8302006/2007Olimpiada Języka NiemieckiegoBartosz Szczepański II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Szczepańska
8312006/2007Olimpiada ChemicznaEwelina Bzymek II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Banaszkiewicz- Wąs
8322006/2007Olimpiada HistorycznaGóźdź Krzysztof II etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
8332006/2007Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Katarzyna Abdullatiff laureatkaJarosław Jadwidzic
8342006/2007LVI Olimpiada FizycznaKatarzyna Dziekońska II etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
8352006/2007Olimpiada EkologicznaKatarzyna NowakII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
8362006/2007Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Katarzyna SławekIII etap - centralny/ogólnopolskiJarosław Jadwidzic
8372006/2007Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Katarzyna Tarnopolska finalistaJarosław Jadwidzic
8382006/2007Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Katarzyna Tarnopolska II etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
8392006/2007Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejKonrad PaterII etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
8402006/2007Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejKonrad PaterIII etap - centralny/ogólnopolskiJarosław Jadwidzic
8412006/2007LVI Olimpiada FizycznaKrzysztof Borowiec II etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
8422006/2007XLVIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymKrzysztof Góźdź II etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
8432006/2007LVI Olimpiada FizycznaMagdalena Saramak II etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
8442006/2007Olimpiada Języka NiemieckiegoMaja Jabłońska II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Szczepańska
8452006/2007Olimpiada BiologicznaMałgorzata MiśkiewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
8462006/2007Olimpiada GeograficznaMarta Skiba II etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Cyrnek
8472006/2007LVI Olimpiada FizycznaMarta StachowiczII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
8482006/2007Olimpiada EkologicznaMarta TarnowskaII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
8492006/2007Olimpiada Języka AngielskiegoMateusz MyśliwskiII etap – okręgowy/wojewódzkiKrzysztof Duma
8502006/2007Olimpiada GeograficznaMateusz MyśliwskifinalistaJoanna Cyrnek
8512006/2007Olimpiada NautologicznaMateusz Myśliwski laureatJoanna Cyrnek
8522006/2007Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Michał Falkiewicz finalistaJarosław Jadwidzic
8532006/2007Olimpiada ChemicznaMichał Skuza II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Banaszkiewicz- Wąs
8542006/2007Olimpiada GeograficznaNatalia Tymińska II etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Cyrnek
8552006/2007XLVIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymPiotr JaguckiII etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
8562006/2007Olimpiada BiologicznaPiotr LeszczyńskiII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
8572006/2007LVI Olimpiada FizycznaPiotr Rybak II etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
8582006/2007Olimpiada BiologicznaSławek SylwiaII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
8592006/2007Olimpiada EkologicznaSylwia Sławek II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
8602006/2007XV Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCKKatarzyna NowakIII etap - centralny/ogólnopolskiBeata Kidoń
8612006/2007Międzynarodowy Konkurs Wiedzy o NATO "Projekt Aliante"Dagmara WiśniewskaIII etap - centralny/ogólnopolskiTadeusz Szczepański
8622006/2007Międzynarodowy Konkurs Wiedzy o NATO "Projekt Aliante"Katarzyna Abdullatiff II etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
8632006/2007Międzynarodowy Konkurs Wiedzy o NATO "Projekt Aliante"Katarzyna PijanowskaIII etap - centralny/ogólnopolskiTadeusz Szczepański
8642006/2007Międzynarodowy Konkurs Wiedzy o NATO "Projekt Aliante"Katarzyna Pijanowskazawody międzynarodoweTadeusz Szczepański
8652006/2007Międzynarodowy Konkurs Wiedzy o NATO "Projekt Aliante"Dagmara Lucińskazawody międzynarodoweTadeusz Szczepański
8662007/2008XLIX Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymAdrian Wasilewski II etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Wojtan
8672007/2008Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Agnieszka Szast III etap - centralny/ogólnopolskiAgnieszka Kwiecień
8682007/2008Olimpiada Języka PolskiegoAnna JeziorskaII etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Drapejkowska
8692007/2008Olimpiada EkologicznaBartos KatarzynaII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
8702007/2008Olimpiada Języka NiemieckiegoBartosz SzczepańskiII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Szczepańska
8712007/2008Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejBłażej Nowak II etap – okręgowy/wojewódzkiMonika Rudzka
8722007/2008Olimpiada Języka PolskiegoEdyta GruntII etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Drapejkowska
8732007/2008Olimpiada Teologii KatolickiejIwona SzablickaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrzegorz Murawski
8742007/2008Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Izabela Śliwa II etap – okręgowy/wojewódzkiAgnieszka Kwiecień
8752007/2008XXXVII Olimpiada Biologiczna Joanna SepiołoII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
8762007/2008XXXIV Olimpiada HistorycznaKamil MorasII etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
8772007/2008XIX Olimpiada FilozoficznaKarolina ZiewieckaII etap – okręgowy/wojewódzkiJolanta Kowalik
8782007/2008Olimpiada Wiedzy o Prawach CzłowiekaKatarzyna Tarnopolska III etap - centralny/ogólnopolskiStanisław Wojtan
8792007/2008Olimpiada Teologii KatolickiejKinga MichalczewskaII etap – okręgowy/wojewódzkiMirosław Woźniak
8802007/2008XXXIV Olimpiada HistorycznaKryspin Kaczmarski finalistaTadeusz Szczepański
8812007/2008XXXIV Olimpiada HistorycznaŁukasz ZiejaII etap – okręgowy/wojewódzkiAgnieszka Kwiecień
8822007/2008XLIX Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymMaciej Jasiak II etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Wojtan
8832007/2008Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Magdalena Sławek finalistkaAgnieszka Kwiecień
8842007/2008Olimpiada Języka NiemieckiegoMaja JabłońskaII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Szczepańska
8852007/2008XXXVII Olimpiada Biologiczna Małgorzata Miśkiewicz II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
8862007/2008Olimpiada GeograficznaMarcin Borcuch II etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Cyrnek
8872007/2008Olimpiada EkologicznaNowak Karolina II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
8882007/2008Olimpiada EkologicznaNowak KatarzynaII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
8892007/2008Olimpiada GeograficznaPiotr Pawłowski II etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Cyrnek
8902007/2008XLIX Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymRadosław Orczyk II etap – okręgowy/wojewódzkiAgnieszka Kwiecień
8912007/2008XXXIV Olimpiada HistorycznaRafał Więckiewicz II etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
8922007/2008Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejRafał Więckiewicz III etap - centralny/ogólnopolskiMonika Rudzka
8932007/2008XIX Olimpiada FilozoficznaSabina BonioII etap – okręgowy/wojewódzkiJolanta Kowalik
8942007/2008XXXVII Olimpiada Biologiczna Sylwia Sławek II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
8952007/2008Olimpiada PrzedsiębiorczościTomasz AdamczykII etap – okręgowy/wojewódzkiAgnieszka Kwiecień
8962008/2009Olimpiada EkonomicznaAgnieszka Chamera II etap – okręgowy/wojewódzkiKatarzyna Orłowska
8972008/2009Olimpiada Wiedzy o Prawach CzłowiekaAgnieszka Chamera III etap - centralny/ogólnopolskiTadeusz Szczepański
8982008/2009XXXVIII Olimpiada Biologiczna Agnieszka Świerczyńska II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
8992008/2009Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Agnieszka SzastIII etap - centralny/ogólnopolskiAgnieszka Kwiecień
9002008/2009Olimpiada HistorycznaAgnieszka Szast II etap – okręgowy/wojewódzkiAgnieszka Kwiecień
9012008/2009Olimpiada EkonomicznaAnna Kłaczkowska II etap – okręgowy/wojewódzkiKatarzyna Orłowska
9022008/2009Olimpiada Wiedzy TeologicznejBartos KatarzynaII etap – okręgowy/wojewódzkiGrzegorz Murawski
9032008/2009LVII Olimpiada FizycznaFilip SurdyII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
9042008/2009XXXVIII Olimpiada Biologiczna Iwona Tomaszewska II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
9052008/2009Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Izabela Śliwa III etap - centralny/ogólnopolskiAgnieszka Kwiecień
9062008/2009Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejJoanna Podwiak II etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Wojtan
9072008/2009Olimpiada HistorycznaKamil Moras II etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
9082008/2009XXXVIII Olimpiada Biologiczna Karolina Nowak II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
9092008/2009XXXVIII Olimpiada Biologiczna Katarzyna Sławek II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
9102008/2009XXXVIII Olimpiada Biologiczna Klaudia Chmiel II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
9112008/2009Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Łukasz Zieja II etap – okręgowy/wojewódzkiAgnieszka Kwiecień
9122008/2009Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Magdalena Sławek II etap – okręgowy/wojewódzkiAgnieszka Kwiecień
9132008/2009LVII Olimpiada FizycznaMichał Lankof II etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
9142008/2009Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejMichał Sokolnicki II etap – okręgowy/wojewódzkiAgnieszka Kwiecień
9152008/2009LVII Olimpiada FizycznaPiotr Perchel II etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
9162008/2009Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Piotr Tkaczyk II etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
9172008/2009Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymRadosław OrczykII etap – okręgowy/wojewódzkiAgnieszka Kwiecień
9182008/2009Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Losach Żołnierza i Oręża PolskiegoRadosław Orczyk II etap – okręgowy/wojewódzkiNorbert Kutyła
9192008/2009Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymRafał WięckiewiczII etap – okręgowy/wojewódzkiMonika Rudzka
9202008/2009Olimpiada HistorycznaRafał Więckiewicz II etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
9212008/2009XIX Olimpiada FilozoficznaRafał Więckiewicz II etap – okręgowy/wojewódzkiJolanta Kowalik
9222008/2009Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymTomasz KlepnerII etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
9232008/2009Olimpiada Wiedzy TeologicznejZieja Łukasz II etap – okręgowy/wojewódzkiGrzegorz Murawski
9242009/2010Olimpiada artystyczna - muzykaAnna Mosiołek II etap – okręgowy/wojewódzkiMagdalena Mrózek
9252009/2010Olimpiada EkologicznaHamera Joanna II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
9262009/2010Olimpiada EkologicznaKułaga Monika II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
9272009/2010Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Losach Żołnierza i Oręża PolskiegoLotko Mariusz II etap – okręgowy/wojewódzkiNorbert Kutyła
9282009/2010LVIII Olimpiada FizycznaMichał Kowalik II etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
9292009/2010Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Losach Żołnierza i Oręża PolskiegoOrczyk RadosławII etap – okręgowy/wojewódzkiNorbert Kutyła
9302009/2010Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymOrczyk Radosław finalistaAgnieszka Kwiecień
9312009/2010XXXVIII Olimpiada Biologiczna Pawłowska MałgorzataII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
9322009/2010Olimpiada EkologicznaPawłowska Małgorzata II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
9332009/2010Olimpiada Wiedzy o Prawach CzłowiekaPodwiak Joanna II etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
9342009/2010Olimpiada Wiedzy o Prawach CzłowiekaSalwerowicz EwaII etap – okręgowy/wojewódzkiAgnieszka Kwiecień
9352009/2010Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Losach Żołnierza i Oręża PolskiegoSerwicki Rafał II etap – okręgowy/wojewódzkiNorbert Kutyła
9362009/2010XXXVIII Olimpiada Biologiczna Sławek Katarzyna II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
9372009/2010Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Sławek Magdalena finalistkaAgnieszka Kwiecień
9382009/2010Olimpiada Wiedzy o Prawach CzłowiekaŚliwa Izabela II etap – okręgowy/wojewódzkiAgnieszka Kwiecień
9392009/2010Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Śliwa Izabela finalistka Agnieszka Kwiecień
9402009/2010Olimpiada GeograficznaŚmigas Lucyna II etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Cyrnek
9412009/2010XXXVIII Olimpiada Biologiczna Świerczyńska Agnieszka II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
9422009/2010Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Szast Agnieszka finalistkaAgnieszka Kwiecień
9432009/2010Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Tkaczyk Piotr finalistaTadeusz Szczepański
9442009/2010Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejTkaczyk Piotr III etap - centralny/ogólnopolskiTadeusz Szczepański
9452009/2010XXXVIII Olimpiada Biologiczna Tomczyńska Iwona II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
9462009/2010XXXVIII Olimpiada Biologiczna Wilkońska Marta II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
9472009/2010XX Olimpiada Teologii KatolickiejWójcik Klaudia II etap – okręgowy/wojewódzkiLidia Adamczyk
9482009/2010XX Olimpiada Teologii KatolickiejŻabicki Damian II etap – okręgowy/wojewódzki ks. Grzegorz Murawski
9492009/2010Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Losach Żołnierza i Oręża PolskiegoZakrzewska Agnieszka II etap – okręgowy/wojewódzkiNorbert Kutyła
9502009/2010XXXVIII Olimpiada Biologiczna Załęska Katarzyna II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
9512009/2010Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Zieja Łukasz finalistaAgnieszka Kwiecień
9522010/2011Olimpiada Geograficzna i NautologicznaAgnieszka Gębura II etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Cyrnek
9532010/2011Olimpiada ChemicznaAnna Kamizela II etap – okręgowy/wojewódzkiCezary Wójtowicz
9542010/2011Olimpiada BiologicznaBies EwaII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
9552010/2011Olimpiada FizycznaFilip DrapejkowskiII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
9562010/2011Olimpiada BiologicznaHamera Joanna II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
9572010/2011Olimpiada FilozoficznaJankowicz Sylwia II etap – okręgowy/wojewódzkiJolanta Kowalik
9582010/2011Olimpiada EkologicznaJoanna Hamera II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
9592010/2011Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Kamil ŚlifierzII etap – okręgowy/wojewódzkiAgnieszka Kwiecień
9602010/2011Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymKochmański PiotrII etap – okręgowy/wojewódzkiMonika Rudzka
9612010/2011Olimpiada BiologicznaKułaga Monika II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
9622010/2011Ogólnopolska Olimpiada Dzieje Żołnierza i Oręża PolskiegoLeśniewski MaciejII etap – okręgowy/wojewódzkiNorbert Kutyła
9632010/2011Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymLotko MariuszII etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
9642010/2011Ogólnopolska Olimpiada Dzieje Żołnierza i Oręża PolskiegoLotko MariuszII etap – okręgowy/wojewódzkiNorbert Kutyła
9652010/2011Olimpiada HistorycznaLotko Mariusz II etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
9662010/2011Olimpiada FizycznaMichał KowalikII etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
9672010/2011Olimpiada BiologicznaMilanowska MagdalenaII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
9682010/2011Olimpiada FizycznaMonika Duda II etap – okręgowy/wojewódzkiElżbieta Orzechowska
9692010/2011Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejMonika Kidoń II etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Wojtan
9702010/2011Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejMonika Kidoń III etap - centralny/ogólnopolskiStanisław Wojtan
9712010/2011Olimpiada EkologicznaMonika Kułaga II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
9722010/2011Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 17.IX.1939Paulina Sobczyk finalistkaAgnieszka Kwiecień
9732010/2011Olimpiada FilozoficznaRaczyńska OlgaII etap – okręgowy/wojewódzkiJolanta Kowalik
9742010/2011Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymRutkowski KarolII etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
9752010/2011Ogólnopolska Olimpiada Dzieje Żołnierza i Oręża PolskiegoSerwicki RafałII etap – okręgowy/wojewódzkiNorbert Kutyła
9762010/2011Międzynarodowy Konkurs Wiedzy o NATO "Projekt Aliante"Mariusz Lotko II etap – okręgowy/wojewódzkiNorbert Kutyła
9772011/2012XXXVIII Olimpiada GeograficznaAgnieszka Gębura II etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Cyrnek
9782011/2012LVIII Olimpiada ChemicznaAnna Kamizela II etap – okręgowy/wojewódzkiCezary Wójtowicz
9792011/2012XLI Olimpiada BiologicznaAnna StachuraII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
9802011/2012Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCKAnna StachuraII etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
9812011/2012XLI Olimpiada BiologicznaDaria TomczykII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
9822011/2012XLI Olimpiada BiologicznaEwa BiesII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
9832011/2012LIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymKarol Rutkowski II etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
9842011/2012XLI Olimpiada BiologicznaKatarzyna Nowak II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
9852011/2012XXVII Olimpiada Wiedzy EkologicznejKułaga AleksandraII etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
9862011/2012XLI Olimpiada BiologicznaKułaga Monika II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
9872011/2012LIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymMariusz Lotki II etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
9882011/2012XXXVIII Olimpiada HistorycznaMariusz Lotko II etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
9892011/2012V Olimpiada Tematyczna „Losy Żołnierz i Oręża Polskiego”Mariusz Lotko II etap – okręgowy/wojewódzkiNorbert Kutyła
9902011/2012LVIII Olimpiada ChemicznaMateusz Garbacz II etap – okręgowy/wojewódzkiCezary Wójtowicz
9912011/2012XXVII Olimpiada Wiedzy EkologicznejMiernik Anna II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
9922011/2012LXI Olimpiada FizycznaMonika Duda II etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
9932011/2012V Olimpiada Tematyczna „Losy Żołnierz i Oręża Polskiego”Olga RaczyńskaII etap – okręgowy/wojewódzkiNorbert Kutyła
9942011/2012XIV Olimpiada FilozoficznaOlga Raczyńska II etap – okręgowy/wojewódzkiJolanta Kowalik
9952011/2012XLI Olimpiada BiologicznaPamela Anduła II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
9962011/2012XIV Olimpiada FilozoficznaSylwia JankowiczII etap – okręgowy/wojewódzkiJolanta Kowalik
9972011/2012XXVII Olimpiada Wiedzy EkologicznejSzczepanik Aleksandra II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
9982011/2012XXII Olimpiada Teologii KatolickiejTomasz Kaczor II etap – okręgowy/wojewódzkiGrzegorz Murawski
9992011/2012XXII Olimpiada Teologii KatolickiejŻaneta Wrona II etap – okręgowy/wojewódzkiGrzegorz Murawski
10002012/2013Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymCapała Karol II etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Wojtan
10012012/2013Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymDziekoński Piotr II etap – okręgowy/wojewódzkiStanisław Wojtan
10022012/2013Olimpiada BiologicznaGąsowska Katarzyna II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
10032012/2013Olimpiada FizycznaKarol Capała II etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
10042012/2013Olimpiada HistorycznaKasperkiewicz Daniel II etap – okręgowy/wojewódzkiJarosław Jadwidzic
10052012/2013Olimpiada Wiedzy o Prawach CzłowiekaKasperkiewicz Daniel II etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
10062012/2013Olimpiada BiologicznaKuleta Aleksandra II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
10072012/2013Olimpiada FizycznaMateusz Kutera II etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
10082012/2013Olimpiada BiologicznaMiernik Anna II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
10092012/2013Olimpiada BiologicznaMiernik Marcelina II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
10102012/2013Olimpiada BiologicznaNowak Katarzyna II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
10112012/2013Olimpiada BiologicznaPożoga Marlena II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
10122012/2013Olimpiada BiologicznaSokół Weronika II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
10132012/2013Olimpiada BiologicznaStąporek Milena II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
10142012/2013Olimpiada EkologicznaWędzińska Aleksandra II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
10152013/2014Olimpiada EkologicznaAleksandra Wędzińska II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
10162013/2014Olimpiada EkologicznaAnna Wieczorek II etap – okręgowy/wojewódzkiRozalia Furmanek
10172013/2014Olimpiada FilozoficznaJustyna Dąbrowska II etap – okręgowy/wojewódzkiJolanta Kowalik
10182013/2014Ogólnopolska Olimpiada Dzieje Żołnierza i Oręża PolskiegoKarwacki Łukasz II etap – okręgowy/wojewódzkiNorbert Kutyła
10192013/2014Olimpiada HistorycznaKasperkiewicz Daniel II etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
10202013/2014Olimpiada Teologii KatolickiejKowalewski DominikII etap – okręgowy/wojewódzkiLidia Adamczyk
10212013/2014Olimpiada FizycznaMateusz Sepioło II etap – okręgowy/wojewódzkiJacek Orzechowski
10222013/2014Olimpiada GeograficznaOktawia Żeber II etap – okręgowy/wojewódzkiJoanna Cyrnek
10232013/2014Olimpiada PCKSmela Monika II etap – okręgowy/wojewódzkiBeata Kidoń
10242013/2014Olimpiada HistorycznaSzczych Łukasz II etap – okręgowy/wojewódzkiTadeusz Szczepański
10252013/2014Olimpiada Teologii KatolickiejZawór Agata II etap – okręgowy/wojewódzkiLidia Adamczyk
10262014/2015Olimpiada BiologicznaWieczorek AnnalaureatRozalia Furmanek
10272014/2015Olimpiada ChemicznaDwojak KarolII etap okręgowyCezary Wójtowicz
10282014/2015Olimpiada FilozoficznaKaczor MagdalenaII etap okręgowyJoanna Drapejkowska
10292014/2015Olimpiada FilozoficznaZielonka NataliaII etap okręgowyJoanna Drapejkowska
10302014/2015Olimpiada FizycznaCharemski KordianII etap okręgowyJacek Orzechowski
10312014/2015Olimpiada FizycznaKwapisz WeronikaII etap okręgowyJacek Orzechowski
10322014/2015Olimpiada FizycznaMularczyk RafałII etap okręgowyJacek Orzechowski
10332014/2015Olimpiada FizycznaKaput PawełII etap okręgowyJacek Orzechowski
10342014/2015Olimpiada FizycznaPocheć ŁukaszII etap okręgowyJacek Orzechowski
10352014/2015Olimpiada FizycznaSeweryn MateuszII etap okręgowyJacek Orzechowski
10362014/2015Olimpiada FizycznaWieczorek AnnaII etap okręgowyElżbieta Garbarz - Orzechowska
10372014/2015Olimpiada HistorycznaAdamczyk PaulinaII etap okręgowyAgnieszka Samsonowska Anna Wójcicka
10382014/2015Olimpiada HistorycznaKasperkiewicz DanielII etap okręgowyTadeusz Szczepański
10392014/2015Olimpiada Teologii KatolickiejKędziora EwaII etap okręgowyRafał Pietrasiak
10402014/2015Olimpiada Teologii KatolickiejStachowicz KatarzynaII etap okręgowyRafał Pietrasiak
10412014/2015Ogólnopolska Olimpiad Losy i Dzieje Żołnierza i Oręża PolskiegoZapała BartłomiejII etap okręgowyNorbert Kutyła
10422014/2015Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu ŻyciaSmela Monika II etap okręgowyBeata Kidoń
10432014/2015Olimpiada Wiedzy TechnicznejPikus MateuszII etap okręgowyJacek Orzechowski
10442015/2016Olimpiada ChemicznaSepiół DominikII etap okregowyCezary Wójtowicz
10452015/2016Olimpiada ChemicznaPapaj BarbaraII etap okręgowyCezary Wójtowicz
10462015/2016Olimpiada ChemicznaWrona MichałII etap okręgowyBeata Banaszkiewicz- Wąs
10472015/2016Olimpiada FizycznaDwojak JakubII etap okregowyJacek Orzechowski
10482015/2016Olimpiada Geograficzna i NautologicznaKubicka EmiliaII etap okregowyJoanna Cyrnek
10492015/2016Olimpiada Geograficzna i NautologicznaWołoch WioletaII etap okręgowyJoanna Cyrnek
10502015/2016Olimpiada Geograficzna i NautologicznaZapała PaulinaII etap okręgowyJoanna Cyrnek
10512015/2016Olimpiada HistorycznaSerwicka PatrycjaII etap okręgowyAgnieszka Kwiecień
10522015/2016Olipiada HistorycznaSajnóg PatrykII etap okręgowyMonika Rudzka
10532015/2016Olimpiada HistorycznaGawlik DominikaII etap okręgowyAnna Wójcicka
10542015/2016Olimpiada Języka NiemieckiegoMilanowski TomaszII etap okręgowyKatarzyna Gutowska-Lipiec
10552015/2016Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymSajnóg PatrykII etap okregowyMonika Rudzka
10562015/2016Olimpiada Teologii KatolickiejSerwicka KingaII etap okregowyLidia Adamczyk
10572015/2016Olimpiada Teologii KatolickiejKadzik SylwiaII etap okręgowyLidia Adamczyk
10582015/2016Olimpiada Wiedzy o SolidarnościSajnóg PatrykII etap okręgowyMonika Rudzka
10592015/2016Olimpiada BiologicznaŻelazowska DonataII etap okręgowyRozalia Furmanek
10602016/2017Olimpiada BiologicznaLatała JustynaII etap okregowyBeata Kidoń
10612016/2017Olimpiada BiologicznaPapaj BarbaraII etap okregowyRozalia Furmanek
10622016/2017LXIII Olimpiada ChemicznaWrona MichałII etap okręgowyBeata Banaszkiewicz- Wąs
10632016/2017LXIII Olimpiada ChemicznaKusiak KarolinaII etap okręgowyCezary Wójtowicz
10642016/2017LXIII Olimpiada ChemicznaSkrzątek IzabelaII etap okręgowyCezary Wójtowicz
10652016/2017LXIII Olimpiada ChemicznaKrawczyk WitoldII etap okregowyCezary Wójtowicz
10662016/2017LXVI Olimpiada FizycznaKiciński KacperII etap okregowyJacek Orzechowski
10672016/2017LXVI Olimpiada FizycznaOlesiński KacperII etap okręgowyJacek Orzechowski
10682016/2017LXVI Olimpiada FizycznaSzerszeń WojciechII etap okręgowyJacek Orzechowski
10692016/2017LXVI Olimpiada FizycznaTarczoń WojciechII etap okręgowyJacek Orzechowski
10702016/2017Olimpiada Geograficzna i NautologicznaWołoch WioletaII etap okregowyJoanna Cyrnek
10712016/2017XLIII Olimpiada HistorycznaSerwicka PatrycjaII etap okręgowyAgnieszka Kwiecień
10722016/2017XLIII Olimpiada HistorycznaMalinowski AdrianII etap okręgowyMonika Rudzka
10732016/2017XLIII Olimpiada HistorycznaSajnóg PatrykII etap okręgowyMonika Rudzka
10742016/2017Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i ŻywnościJama AleksandraII etap okręgowyBeata Kidoń
10752016/2017Olimpiada Teologii KatolickiejSobczak IlonaII etap okręgowyLidia Adamczyk
10762016/2017Olimpiada Teologii KatolickiejNowak MagdalenaII etap okręgowyLidia Adamczyk
10772016/2017Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i ObronnościGawlik DominikaIII etap - centralny/ogólnopolskiNorbert Kutyła
10782016/2017Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i ObronnościRyski AdamIII etap - centralny/ogólnopolskiMonika Rudzka
10792016/2017IV Ogólnopolski Konkurs "Olimpiada Solidarności"Gaik AgataII etap okręgowyAgnieszka Kwiecień
10802016/2017IV Ogólnopolski Konkurs "Olimpiada Solidarności"Adamczyk MagdalenaII etap okręgowyAgnieszka Kwiecień
10812016/2017I Olimpiada "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"Magielnicka NataliaLaureat I miejsca, III etap-centralny/ogólnopolskiKatarzyna Orłowska
10822016/2017I Olimpiada "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"Staszewski DanielLaureat I miejsca, III etap-centralny/ogólnopolskiKatarzyna Orłowska
10832016/2017I Olimpiada "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"Kiciński KacperLaureat I miejsca, III etap-centralny/ogólnopolskiKatarzyna Orłowska
10842016/2017X Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"Żak ArkadiuszII etap okręgowyJacek Orzechowski
10852016/2017XXI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie JagiellońskimSzczepański AleksanderLaureat VIII miejsca, III etap-centralny/ogólnopolskiTadeusz Szczepański
10862017/2018Olimpiada BiologicznaMichalina Gołda II etap okręgowyRozalia Furmanek
10872017/2018Olimpiada ChemicznaWiktor KrawczykII etap okręgowyCezary Wójtowicz
10882017/2018Olimpiada ChemicznaIzabela SkrzątekII etap okręgowyCezary Wójtowicz
10892017/2018Olimpiada FizycznaKacper KicińskiII etap okręgowyJacek Orzechowski
10902017/2018Olimpiada FizycznaWojciech SzerszeńII etap okręgowyJacek Orzechowski
10912017/2018Olimpiada FizycznaWojciech TarczońII etap okręgowyJacek Orzechowski
10922017/2018Olimpiada Geograficzna i NautologicznaWiktoria PomorskaII etap okregowyKatarzyna Orłowska
10932017/2018Olimpiada HistorycznaNatalia AndułaII etap okręgowyAnna Wójcicka
10942017/2018Olimpiada HistorycznaMagdalena GąsiorII etap okręgowyAnna Wójcicka
10952017/2018Olimpiada HistorycznaAdrian MalinowskiII etap okręgowyTadeusz Szczepański
10962017/2018Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Dominika GawlikII etap okręgowyEwa Sajór-Ruszczak
10972017/2018Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"Krzysztof BańskiII etap okręgowyBeata Żeber
10982017/2018Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"Wojciech TarczońII etap okręgowyJacek Orzechowski
10992017/2018Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"Arkadiusz ŻakII etap okręgowyJacek Orzechowski
11002017/2018Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"Wojciech TarczońII etap okręgowyBeata Żeber
11012017/2018Olimpiada StatystycznaKarolina PopławskaII etap okręgowyTomasz Erbel
11022017/2018Olimpiada StatystycznaPatrycja SerwickaII etap okręgowyTomasz Erbel
11032017/2018Olimpiada StatystycznaKinga SławińskaII etap okręgowyTomasz Erbel
11042017/2018Olimpiada Wiedzy EkonomicznejPatrycja SerwickaII etap okręgowyDariusz Kucharczyk
11052017/2018Olimpiada Wiedzy EkonomicznejKatarzyna OziomekII etap okręgowyDariusz Kucharczyk
11062017/2018Olimpiada PrzedsiębiorczościPatrycja SerwickaII etap okręgowyKatarzyna Orłowska
11072017/2018Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”Kamil AdamusII etap okręgowyDariusz Kucharczyk
11082017/2018Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”Michał SepiołoII etap okręgowyDariusz Kucharczyk
11092017/2018Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”Szymon LutowiczII etap okręgowyDariusz Kucharczyk
11102017/2018Olimpi ada Wiedzy o Bezpieczeństwie i ObronnościDominika GawlikfinalistkaNorbert Kutyła
11112017/2018Olimpi ada Wiedzy o Bezpieczeństwie i ObronnościAdam RyskiIII etap - centralny/ogólnopolskiMonika Rudzka
11122017/2018Olimpiada Wiedzy EkologicznejKarolina KępaII etap okręgowyRozalia Furmanek
11132017/2018O limpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCKLiwia TrafnaII etap okręgowyBeata Kidoń, Rozalia Furmanek
11142017/2018Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i ŻywnościMałgorzata JasztalII etap okręgowyBeata Kidoń, Rozalia Furmanek
11152017/2018Olimpiada MedialnaMaciej CiecioraII etap okręgowyAnna Pacek
11162017/2018Olimpiada Wiedzy o MediachJan ŁąckiIII etap - centralny/ogólnopolskiAnna Pacek
11172017/2018Olimpiada Teologii KatolickiejWeronika MiziewiczII etap okręgowyLidia Adamczyk
11182017/2018Olimpiada Teologii KatolickiejDominika BilskaII etap okręgowyMarek Pruszkowski
11192017/2018Olimpiada Teologii KatolickiejKarolina StrzeleckaII etap okręgowyMarek Pruszkowski
11202017/2018Ogólnopolski Konkurs BiblijnyAdam RyskiII etap okregowybez opiekuna
11212018/2019Olimpiada BiologicznaJulia WalkowskaII etap okręgowyRozalia Furmanek
11222018/2019Olimpiada FizycznaEryk ImosII etap okręgowyJacek Orzechowski
11232018/2019Olimpiada FizycznaJarosław BednarczykII etap okręgowyJacek Orzechowski
11242018/2019Olimpiada FizycznaAdam RyskiII etap okręgowyJacek Orzechowski
11252018/2019Olimpiada Geograficzna i NautologicznaWiktoria PomorskaII etap okręgowyKatarzyna Orłowska
11262018/2019Olimpiada HistorycznaAdrian MalinowskiII etap okręgowyAnna Wójcicka
11272018/2019Olimpiada HistorycznaJakub SaletraII etap okręgowyMonika Rudzka
11282018/2019Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Piotr HilgertII etap okręgowyMonika Rudzka
11292018/2019Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Adrian MalinowskiII etap okręgowyAnna Wójcicka
11302018/2019Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Zuzanna JóźwikII etap okręgowyBeata Jasiak
11312018/2019Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"Daniel JóźwikII etap okręgowyBeata Żeber
11322018/2019Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"Szymon LutowiczII etap okręgowyTomasz Erbel
11332018/2019Olimpiada StatystycznaSzymon LutowiczII etap okręgowyTomasz Erbel
11342018/2019Olimpiada StatystycznaAdrian MalinowskiII etap okręgowyTomasz Erbel
11352018/2019Olimpiada StatystycznaMichał SepiołoII etap okręgowyTomasz Erbel
11362018/2019I Olimpiada "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"Tomasz ZatorskiII etap okręgowyJoanna Cyrnek
11372018/2019I Olimpiada "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"Filip SołtysiakII etap okręgowyJoanna Cyrnek
11382018/2019I Olimpiada "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"Kamil AdamusII etap okręgowyJoanna Cyrnek
11392018/2019Olimpi ada Wiedzy o Bezpieczeństwie i ObronnościAdam RyskiII etap okręgowyNorbert Kutyła
11402018/2019Olimpi ada Wiedzy o Bezpieczeństwie i ObronnościAleksandra KusiakII etap okręgowyNorbert Kutyła
11412018/2019Olimpi ada Wiedzy o Bezpieczeństwie i ObronnościKatarzyna DudekII etap okregowyMonika Rudzka
11422018/2019O limpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCKKatarzyna NowakII etap okręgowyBeata Kidoń
11432018/2019Olimpiada Wiedzy o MediachElżbieta Raczyńska II etap okręgowyBeata Jasiak
11442018/2019Olimpiada Wiedzy o MediachWiktoria Stopa II etap okręgowyBeata Jasiak
11452018/2019Olimpiada Teologii KatolickiejDominika BilskaII etap okręgowyMarek Pruszkowski
11462018/2019Olimpiada Teologii KatolickiejKarolina StrzeleckaII etap okręgowyMarek Pruszkowski
11472018/2019Olimpiada Teologii KatolickiejMonika PożogaII etap okręgowyMarek Pruszkowski
11482018/2019Olimpiada Teologii KatolickiejDiana ObaraII etap okręgowyMarek Pruszkowski
11492018/2019Ogólnopolski Konkurs BiblijnyKatarzyna PiwowarczykII etap okręgowyLidia Adamczyk
11502018/2019Ogólnopolski Konkurs BiblijnyAleksandra KowalczykII etap okręgowyLidia Adamczyk
11512019/2020Olimpiada Języka NiemieckiegoOskar WróblewskiII etap okręgowyBeata Szczepańska
11522019/2020Olimpiada Języka NiemieckiegoJoanna NiedzielaII etap okręgowyBeata Szczepańska
11532019/2020Olimpiada Języka NiemieckiegoAleksandra BodulskaII etap okręgowyBeata Szczepańska
11542019/2020Olimpiada BiologicznaOskar WróblewskiII etap okręgowyRozalia Furmanek
11552019/2020Olimpiada FizycznaEryk ImosII etap okręgowyJacek Orzechowski
11562019/2020Olimpiada GeograficznaKarolina TuzII etap okregowyJoanna Cyrnek
11572019/2020Olimpiada HistorycznaKacper JanusII etap okregowyAgnieszka Kwiecień
11582019/2020Olimpiada HistorycznaKornelia Ambroszczyk II etap okregowyAnna Wójcicka
11592019/2020Olimpiada HistorycznaJakub SaletraII etap okregowyMonika Rudzka
11602019/2020I Olimpiada "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"Piotr StyczeńII etap okregowyJoanna Cyrnek
11612019/2020I Olimpiada "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"Filip BonioII etap okregowyJoanna Cyrnek
11622019/2020I Olimpiada "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"Kamil AdamusII etap okregowyJoanna Cyrnek
11632019/2020Olimpi ada Wiedzy o Bezpieczeństwie i ObronnościKacper JanusfinalistaMonika Rudzka
11642019/2020Olimpi ada Wiedzy o Bezpieczeństwie i ObronnościStanisław SokołowskifinalistaNorbert Kutyła
11652019/2020Olimpi ada Wiedzy o Bezpieczeństwie i ObronnościWeronika KuśmierczykII etap okregowyNorbert Kutyła
11662019/2020Olimpiada Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczpospolitej.Kacper JanusII etap okręgowyAgnieszka Kwiecień
11672019/2020Ogólnopolski Konkurs „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”Michał LatałaII etap okręgowyMonika Rudzka
11682019/2020Olimpiada o Unii EuropejskiejDominika ChmielewskaII etap okręgowyAnna Wójcicka
11692019/2020Olimpiada Wiedzy o MediachWiktoria Stopa II etap okregowyBeata Jasiak
11702019/2020Olimpiada Teologii KatolickiejZuzanna SurdyII etap okregowyPiotr Czyż
11712019/2020Olimpiada Teologii KatolickiejKacper JanusII etap okregowyLidia Adamczyk