Ostatnie sukcesy sportowców ze „Staszica”:

  • IMAG0026

Dwa drugie miejsca w sztafetowych biegach przełajowych.

Dwa drugie miejsca zajęły reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły w sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się w dniu 04.10.2017 r. na stadionie miejskim. Lokaty te zapewniły nam udział w finale wojewódzkim który odbędzie się […]

  • 2

Dziewczęta z II LO mistrzyniami powiatu w siatkówce.

W dniach 6 – 16 marca 2017r. w hali sportowej II LO rozegrany został turniej powiatowy szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce dziewcząt. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje sześciu szkół. Tradycyjnie, turniej rozegrany został systemem „każdy z […]

  • 2p1070047

Dziewczęta na podium wojewódzkim !

Dnia 11 października 2016r. w Nowinach koło Kielc odbyły się Finały Wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dzięki bardzo dobremu wynikowi podczas eliminacji powiatowych, drużyny dziewcząt i chłopców zapewniły sobie udział w zmaganiach na szczeblu wojewódzkim. […]

  • DSC06315

Koszykarki z Dwójki mistrzyniami województwa!

W dniu 11.04.2016 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 3 rozegrany został finał wojewódzki koszykówki dziewcząt (z zaliczeniem wyników uzyskanych w półfinale), w którym uczestniczyły aż trzy starachowickie zespoły: ZSZ Nr 1, I LO oraz […]

  • DSC05727

Wygrana w półfinale koszykówki dziewcząt !!

Zwycięstwem reprezentacji naszej szkoły w koszykówce dziewcząt zakończył się jeden z dwóch półfinałów wojewódzkich  który rozegrany został  04.04.2016 r  w Skarżysku Kamiennej. Do zawodów przystąpiły 4 zespoły: I LO Skarżysko Kamienna, I LO Ostrowiec Świętokrzyski, […]

  • DSC_0989

Zajęcia WF na pływalni

Zgodnie z założonym uprofilowaniem,  klasa IE sportowa z ratownictwem medycznym, w 2 półroczu rozpoczęła realizację zajęć wychowania fizycznego na pływalni miejskiej. Pod czujnym okiem szkolnych instruktorów – nauczycieli WF w II LO, prowadzone są lekcje […]

W latach ubiegłych:

I miejsce w zawodach powiatowych w siatkówce dziewcząt
Reprezentacja:
Kowalczyk Natalia 2G, Pytel Paulina 3B, Aderek Iwona 1G, Madejska Anna 1E, Klamczyńska Iwona 3H, Żurawska Monika 2G, Łodej Monika 3H, Tudorczyk Iza 3H, Żurowska Ewa 2G, Jabłońska Monika 3D, Kozłowska Joanna 3K, Kalwat Monika 3H
Opiekun: Izabela Gębarska
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

I miejsce w zawodach powiatowych w koszykówce dziewcząt
VII miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie koszykówki dziewcząt

Reprezentacja:
Agata Druzic 3H, Magdalena Pałacha 3B, Iwona Serek 3H, Katarzyna Oleksińska 1G, Katarzyna Kaniowska 1C, Iwona Aderek 1G, Katarzyna Wieczorek 1G, Agnieszka Artwik 2H, Anna Kozłowska 2H, Katarzyna Figiel 2B, Marta Czajkowska 2B, Joanna Socha 1G
Opiekun: Barbara Wróbel
2  2004,2005 j

I miejsce w zawodach powiatowych w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt
Reprezentacja:
Puchała Anna 2K, Kosowska Karolina 1G
Opiekun: Izabela Gębarska
3  2004-2005 woj. drużynowy tenis stołowy j

I miejsce w zawodach powiatowych w drużynowym tenisie stołowym chłopców
II miejsce w finale wojewódzkim w drużynowym tenisie stołowym chłopców

Reprezentacja:
Maciej Kruk 2G, Stefan Wójcik 1D
Opiekun: Izabela Gębarska

I miejsce w zawodach powiatowych w koszykówce chłopców
Reprezentacja:
Szymon Bełtowski, Dawid Maciąg, Patryk Niekłań, Robert Bełtowski, Karol Kawalec, Tomasz Soboń, Paweł Bies, Łukasz Krawczyk, Igor Gajewski, Tomasz Komenda, Mariusz Kurek, Radosław Bródka
Opiekun: Małgorzata Korzun, Barbara Wróbel

I miejsce w zawodach powiatowych w piłkę nożną
Reprezentacja:
Wesołowski Przemysław, Fałek Michał , Stachura Artur, Fiszlak Grzegorz, Kruk Maciej , Pacek Piotr , Bąk Kamil, Rafalski Mateusz, Kocia Michał , Spadło Ariel, Kurek Konrad, Skrzyniarz Roman, Bzymek Damian , Gralce Łukasz, Dudzic Piotr, Lipa Piotr
Opiekun: Zdzisław Spadło

I miejsce w zawodach powiatowych w siatkówce chłopców
Reprezentacja:
Jary Krzysztof, Konrad Pyżyński, Łukasz Zaczek, Damian Bzymek, Rafał Michalski, Łukasz Gralec, Mateusz Orłowski, Bartosz Klusek, Konrad Gawędki, Michał Sadrak, Marcin Misiowiec, Grzegorz Tobiszewski
Opiekun: Mariusz Kandyba
4  04-5 (2)

I miejsce w województwie w koszykówce dziewcząt
Reprezentacja:
Katarzyna Fogiel 3B, Marta Czajkowska 3B, Lucyna Szwejda 3H, Anna Kozłowska 3H, Iwona Aderek 2G, Katarzyna Oleksińska 2G, Katarzyna Kaniowska 2G, Katarzyna Pijanowska 1D, Katarzyna Wieczorek 2G, Joanna Socha 2G, Renata Gałka 1A, Iga Niekłań 1C
Opiekun: Małgorzata Korzun

I miejsce w zawodach powiatowych w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt
Reprezentacja:
Katarzyna Kozłowska 1F, Milena Markiewicz 1H
I miejsce w zawodach powiatowych w drużynowym tenisie stołowym chłopców
VI miejsce w finale wojewódzkim w drużynowym tenisie stołowym chłopców

Reprezentacja:
Maciej Kruk 3G, Stefan Wójcik 2D
Opiekun: Izabela Gębarska

I miejsce w zawodach powiatowych w siatkówce dziewcząt
Reprezentacja:
Żurowska Ewa 3G, Kowalczyk Natalia 3G, Madejska Anna 2E, Aderek Iwona 2G, Zawór Beata 1D, Skrok Elżbieta 1D, Sadrak Anna 1G, Cioroch Aleksandra 1G, Czajkowska Katarzyna 1H, Jezierska Aleksandra 1A
Opiekun: Izabela Gębarska

I miejsce w województwie w koszykówce chłopców
Reprezentacja:
Skarbek Łukasz, Spadło Dawid, Malinowski Dawid, Niekłań Patryk, Jabłoński Michał, Maciąg Dawid, Sadłocha Łukasz, Bies Paweł, Basiaga Krzysztof, Borowiec Piotr
Opiekun: Małgorzata Korzun
5  05-06 kosz j

I miejsce w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
Reprezentacja:
Kita Angelika 1G, Ziewiecka Karolina 2A, Sepioło Agnieszka 3D, Kalista Martyna 1A, Luba Sylwia 1D, Bugajska Joanna 1B, Sęga Diana 1B, Pocheć Agnieszka 3G, Dąbrowska Magdalena 2F, Brożyna Ilona 2G,Garbacz Barbara 1E, Sławek Agnieszka 1C
Opiekun: Izabela Gębarska, Barbara Wróbel

I miejsce w zawodach powiatowych w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt
Reprezentacja:
Kozłowska Katarzyna 2F, Kosowska Karolina 3G
Opiekun: Izabela Gębarska

I miejsce w zawodach powiatowych w drużynowym tenisie stołowym chłopców
Reprezentacja:
Sepioło Michał 3D, Klepacz Michał 1A
Opiekun: Izabela Gębarska

I miejsce w województwie w koszykówce dziewcząt
Reprezentacja:
Iwona Aderek 3G, Katarzyna Oleksińska 3G, Katarzyna Kaniewska 3C, Katarzyna Pijanowska 2D, Katarzyna Trześniewska 1D, Renata Gałka 2A, Iga Niekłań 2C, Ewa Daniszewska 1B, Diana Sęga 1B, Martyna Kalista 1A, Joanna Socha 3G, Katarzyna Wieczorek 3G
Opiekun: Barbara Wróbel

I miejsce w zawodach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
IV miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

Reprezentacja:
Dąbrowska Magda 3F, Ziewiecka Karolina 3A, Sęga Diana 2B, Kita Angelika 2G, Bugajska Joanna 2B, Kisiel Katarzyna 1C, Gruszyńska Angelika 1C, Pastuszka Paulina 3G, Makowska Agnieszka 1H, Głowacka Monika 1E, Stanecka Justyna 2D
Opiekunowie: Barbara Wróbel, Izabela Gębarska, Małgorzata Korzun

I miejsce w zawodach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
Reprezentacja:
Gulba Dawid 1H, Stojecki Piotr 1G, Kubala Dawid 2F, Świrto Marcin 3F, Ziewiec Sergiusz 1 B, Stachowicz Michał 1E, Cyrnek Michał 2B, Kowalik Krystian 2B, Grudzień Paweł 2E, Herman Michał 2E, Linek Adrian 2E
Opiekun: Mariusz Kandyba

I miejsce w zawodach powiatowych w drużynowym tenisie stołowym
Reprezentacja:
Kozłowska Katarzyna 3F, Markiewicz Milena 3H
Opiekun: Izabela Gębarska

I miejsce w zawodach powiatowych w koszykówce chłopców
V miejsce w finale wojewódzkim w koszykówce chłopców

Reprezentacja:
Cyrnek Michał 2B, Jabłoński Maciej 2B, Głowacki Mateusz 2B, Kawałek Łukasz 1D, Ziewiec Sergiusz 1B, Kozłowski Jakub 1F, Maciukajć Paweł 2C, Zapała Konrad 2E
Opiekun: Sylwester Sobieraj

I miejsce w powiatowych drużynowych zawodach wędkarskich
Reprezentacja:
Kita Jan 1E, Turek Michał 1E, Kutera Mateusz 1E, Bidziński Mateusz 2F
Opiekun: Mariusz Kandyba

I miejsce w zawodach powiatowych w koszykówce dziewcząt
I miejsce w województwie w koszykówce dziewcząt

Reprezentacja:
Trześniewska Katarzyna 2D, Pijanowska Katarzyna 3D, Gałka Renata 3A, Niekłań Iga 3C, Szczech Anna 1F, Gęborek Marta 1D, Saletra Aleksandra 1G, Nowak Anna 1C, Sęga Diana 2B, Daniszewska Ewa 2B, Kisiel Katarzyna 1C
Opiekun: Barbara Wróbel

I miejsce w zawodach powiatowych w siatkówce dziewcząt
Reprezentacja:
Czaja Katarzyna 3H, Sadrak Anna 3G, Zawór Beata 3D, Skrok Elżbieta 3D, Pyżyńska Katarzyna 2C, Kalista Martyna 2A, Luba Sylwia 2D, Pastuszka Patrycja 2C, Stoczko Agata 2C
Opiekun: Izabela Gębarska

I miejsce w zawodach powiatowych w drużynowym tenisie stołowym chłopców
II miejsce w województwie w drużynowym tenisie stołowym chłopców

Reprezentacja:
Kita Jan 1E, Wójcik Mateusz 1E
Opiekun: Izabela Gębarska

6  2007-2008 woj. drużynowy tenis stołowy j

I miejsce w zawodach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
Reprezentacja:
Kita Angelika 3G, Filipczak Barbara 2B, Skiba Agnieszka 2G, Kisiel Katarzyna 2C, Szczech Agnieszka 1D, Chmiel Marita 1C, Adamczyk Patrycja 1G, Bugajska Joanna 3B, Bednarczyk Marta 1D, Kwiecień Bernadetta 1C, Pyżyńska Katarzyna 3C, Śliwa Agnieszka 3A, Wzorek Katarzyna 3A, Wychowska Anita 2A, Klepacz Anna 1H, Piątek Justyna 1F,Serwicka Diana 1F, Kucharczyk Martyna 2A, Szpakowska Karolina 3B, Kulik Agata 1A
Opiekun: Barbara Wróbel, Izabela Gębarska

V miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
Reprezentacja:
Makowska Agnieszka 2H, Kita Angelika 3G, Filipczak Barbara 2B, Kisiel Katarzyna 2C, Adamczyk Patrycja 1G, Bugajska Joanna 3B, Bednarczyk Marta 1D, Kwiecień Bernadetta 1C, Klepacz Anna 1H, Szpankowska Karolina 3B, Kulik Agata 1A, Chmiel Marita 1C
Opiekunowie: Barbara Wróbel, Izabela Gębarska

I miejsce w zawodach powiatowych w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt
IV miejsce w województwie w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt

Reprezentacja:
Jóźwik Angelika 2B, Wypych Karolina 2B
7  2008-09 tenis dz. j

I miejsce w indywidualnych powiatowych zawodach pływackich w stylu grzbietowym
Reprezentacja:
Szablicka Iwona 2B, Ziewiec Sergiusz 2B
Opiekun: Katarzyna Banaś

I miejsce w zawodach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
Reprezentacja:
Ziewiec Sergiusz 2B, Stolecki Piotr 2G, Kobylarz Damian 2E, Kowalik Krystian 3B, Tomczyński Jakub 1F, Linek Adrian 3E, Kubala Dawid 3F, Stachowicz Michał 2F, Lipa Leszek 1F, Czech Piotr 2F, Hinkina Piotr 2F, Gubala Dawid 2H, Herman Michał 3E
Opiekunowie: Zdzisław Spadło, Mariusz Kandyba, Sylwester Sobieraj

I miejsce w zawodach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
Reprezentacja:
Ziewiec Sergiusz 2B, Stolecki Piotr 2G, Kobylarz Damian 2E, Kowalik Krystian 3B, Tomczyński Jakub 1F, Linek Adrian 3E, Kubala Dawid 3F, Stachowicz Michał 2F, Lipa Leszek 1F, Czech Piotr 2F, Hinkina Piotr 2F, Gubala Dawid 2H, Herman Michał 3E
Opiekunowie: Zdzisław Spadło, Mariusz Kandyba, Sylwester Sobieraj

I miejsce w zawodach powiatowych w koszykówkę dziewcząt
Reprezentacja:
Bednarczyk Marta 1D, Gęborek Marta 2D, Kisiel Katarzyna 2C, Kozłowska Magdalena 1E, Nosowicz Paulina 1D, Nowak Anna 2C, Szczech Agnieszka 1D, Szczech Anna 2F, Trześniewska Katarzyna 3D, Zakrzewska Katarzyna 1G
Opiekun: Barbara Wróbel

I miejsce w zawodach powiatowych w drużynowym tenisie stołowym chłopców
I miejsce w zawodach wojewódzkich w drużynowym tenisie stołowym chłopców

Reprezentacja:
Kita Jan 2E, Jaworski Przemysław 1F
Opiekun: Izabela Gębarska
8   2008- 2009 woj. drużynowy tenis stołowy j

I miejsce w zawodach powiatowych w koszykówkę chłopców
IV miejsce w zawodach wojewódzkich w koszykówkę chłopców

Reprezentacja:
Wątroba Rafał 2A, Ziewie Sergiusz 2B, Iwan Daniel 1B, Głowacki Mateusz 3B, Zapała Konrad 3E, Jabłoński Maciek 3B, Kaniewski Piotr 2B, Sendecki Andrzej 2B, Kochański Marcin 2F, Maciukajć Paweł 3C, Cyrnek Michał 3B, Dąbrowski Łukasz 2B
Opiekun: Sylwester Sobieraj

I miejsce w zawodach powiatowych piłce nożnej chłopców
Reprezentacja:
Kidoń Artur 1F, Tomczyński Jakub 1F, Wrona Kamil 1F, Jakubowski Kamil 1G, Senderowski Damian 1G, Zuba Wojciech 2A, Czaja Marcin 2B, Łukawski Damian 2C, Klepner Tomasz 3A, Klepacz Michał 3A, Głowacki Mateusz 3B, Jabłoński Maciej 3B, Kowalik Krystian 3B, Linek Adrian 3B, Kubala Dawid 3F, Kwiecień Mateusz 2F
Opiekun: Zdzisław Spadło

I miejsce w zawodach powiatowych w siatkówkę dziewcząt
Reprezentacja:
Pyżyńska Katarzyna 3C, Kalista Martyna 3A, Lipiec Małgorzata 2H, Krzowska Justyna 1D, Myszka Karolina 1H, Sęga Diana 3B, Sokół Izabela 1H, Kwiatkowska Karolina 1H, Pastuszka Patrycja 3C, Stoczko Agata 3C
Opiekun: Izabela Gębarska

I miejsce w lekkoatletycznych zawodach powiatowych chłopców
100 m: Kidoń Artur 1 F, Ziewiec Sergiusz 2B
400m: Minkina Piotr 2F , Czech Piotr 2F
Pchnięcie kulą: Czech Piotr 2F, Nowak Piotr 2F
Skok w dal: Kidoń Artur 1F, Ziewiec Sergiusz 2B
1500 m: Stojecki Piotr 2G, Lipa Leszek 1F
Sztafeta szwedzka: Minkina Piotr 2F, Kidoń Artur 1F, Ziewiec Sergiusz 2B, Dwojak
Patryk 1H
Opiekunowie: Mariusz Kandyba, Sylwester Sobieraj

I miejsce w lekkoatletycznych zawodach powiatowych dziewcząt
Reprezentacja:
100m: Sznucner Paulina 1A, Kudelska Patrycja 1A, Styczyńska Paulina 1A,
400m: Chmiel Marita 1C, Bednarczyk Marta 1D,
800m: Flipiczak Barbara 2B, Klepacz Anna 1H, Makowska Agnieszka 2H
Pchnięcie kulą: Sepioło Paulina 1C, Styczyńska Paulina 1A, Kozłowska Magdalena 1E,
Skok w dal: Kudelska Patrycja 1A, Sznaucer Paulina 1A
Sztafeta szwedzka: Tarnowska Milena 2F, Głowacka Monika IE, Makowska Agnieszka 2H,
Kwiecień Bernadetta 1C
Opiekunowie: Izabela Gębarska, Barbara Wróbel
10  8-9 (2)juz

I miejsce w powiatowych drużynowych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt
100m: Śliwa Joanna 1B, Kudelska Patrycja 2A, Zięba Katarzyna 1D
400m: Jamska Lilla 1C, Bednarczyk Marta 2D
800m: Gardjan Karolina 1D, Klepacz Anna 2H
Pchnięcie kulą: Karyś Ilona 1H, Pękosławska Milena 2A, Zieja Anita 1D
Skok w dal: Sznaucner Paulina 2A, Kisiel Izabela 2A
Sztafeta szwedzka: Kwiecień Bernadetta 2C, Adamczyk Patrycja 2E, Dąbrowska Natalia 1D,
Migus Monika 1D, Kucharska Paula 2F
Opiekunowie: Izabela Garbacz, Barbara Wróbel

I miejsce w powiatowych drużynowych zawodach lekkoatletycznych chłopców
100 m: Kidoń Artur 2F, Pater Dominik 1G, Iwan Daniel 2B
400 m: Ziewiec Sergiusz 3B, Białoń Piotr 2G
1500 m: Sojecki Piotr 3G, Pater Dominik 1G
Skok w dal: Kidoń Artur 2F, Ziewiec Sergiusz 3B
Pchnięcie kulą: Graba Hubert 2F, Kocia Dawid 1F
Sztafeta szwedzka: Pater Dominik 1G, Sergiusz Ziewiec 3B, Artur Kidoń 2F, Piotr Stojecki
3G
Opiekun: Sylwester Sobieraj
12  2009-2010

I miejsce w zawodach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
Reprezentacja:
Gardjan Karolina 1D, Borek Agnieszka 1F, Filipczak Barbara 3B, Skiba Agnieszka 3G, Sznaucner Paulina 2A, Głowacka Monika 3E, Tarnowska Milena 3F, Bednarczyk Marta 2D, Kwiecień Bernadetta 2C, Klepacz Anna 2H, Klepacz Martyna 2H,
IV miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
Reprezentacja:
Gardjan Karolina 1D, Borek Agnieszka 1F, Filipczak Barbara 3B, Sznaucner Paulina 2A, Głowacka Monika 3E, Tarnowska Milena 3F, Jamska Lilla 1C, Kwiecień Bernadetta 2C, Klepacz Anna 2H, Klepacz Martyna 2H, Dąbrowska Natalia 1D, Kucharska Paula 2F
Opiekun: Barbara Wróbel, Izabela Gębarska

I miejsce w zawodach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
Reprezentacja:
Iwan Daniel 2B, Gulba Dawid 3H, Ziewiec Sergiusz 3B, Białoń Piotr 2G, Stojecki Piotr 3G, Lipa Leszek 2F, Stachowicz Michał 3F, Czech Piotr 3F, Perchel Piotr 3B, Tomczyński Jakub 2F, Bieluń Adrian 3H
Opiekunowie: Mariusz Kandyba, Sylwester Sobieraj, Zdzisław Spadło

I miejsce w zawodach powiatowych w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt
VI mijsce w finale wojewódzkim w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt

Reprezentacja:
Wypych Karolina 3B, Jóźwik Angelika 3B
Opiekun: Izabela Gębarska

I miejsce w zawodach powiatowych w drużynowym tenisie stołowym chłopców
I miejsce w zawodach wojewódzkich w drużynowym tenisie stołowym chłopców

Reprezentacja:
Kita Jan 3E, Jaworski Przemysław 2E
Opiekun: Izabela Gębarska

I miejsce w zawodach powiatowych w koszykówce dziewcząt
Reprezentacja:
Szczech Anna 3F, Gęborek Marta 3D, Kozłowska Magdalena 2E, Gałek Weronika 1H, Gierada Katarzyna 1F, Radosz Paulina 1H, Pokrzywa Paulina 1H, Bińczak Olga 1H

I miejsce w zawodach wojewódzkich w koszykówce dziewcząt
Reprezentacja:
Szczech Anna 3F, Kozłowska Magdalena 2E, Gałek Weronika 1H, Gierada Katarzyna 1F, Radosz Paulina 1H, Pokrzywa Paulina 1H, Szczech Agnieszka 2D, Gęborek Marta 3D
Opiekun: Barbara Wróbel

V miejsce w województwie w koszykówce chłopców
Reprezentacja:
Ziewiec Sergiusz 3B, Sendecki Andrzej 3B, Kaniewski Piotr 3B, Iwan Daniel 2B, Kochański Marcin 3F, Wątroba Rafał 3A, Dąbrowski Łukasz 3E, Czaja Marcin 3B, Gajewski Dawid 3B, Kocia Dawid 1F, Sławiński Dominik 3F, Nowak Piotr 3F
Opiekun: Sylwester Sobieraj

I miejsce w zawodach powiatowych w halowej piłce nożnej chłopców
Reprezentacja:
Rychlewski Maksymilian 1G, Adamczyk Piotr 3G, Szymczyk Mateusz 3B, Jakubowski Kamil 3G, Graba Hubert 3F, Pater Dominik 2G, Kocia Dawid 2F, Żerek Jędrzej 1E, Nowka Karol 1E, Gralce Michał 1B, Wałęga Damian 1D, Topolski Paweł 2F
Opiekun: Zdzisław Spadło

I miejsce w zawodach powiatowych w siatkówce dziewcząt
Reprezentacja:
Migus Monika 2D, Miernik Magda 1A, Gardjan Karolina 2D, Ludwig Iga 2F, Krzowska Justyna 3D, Myszka Karolina 3H, Kwiatkowska Karolina 3H, Nowak Agnieszka 2A, Borek Agnieszka 2F, Adamus Agnieszka 3A, Domańska Maja 1D
Opiekun: Izabela Gębarska

I miejsce w zawodach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
Reprezentacja:
Kułaga Monika 2G, Jamska Lilla 2C, Zięba Dominika 3C, Klepacz Anna 3H, Borek Agnieszka 2F, Gardjan Karolina 2D, Dąbrowska Natalia 2D, Kwiecień Bernadetta 3C, Tarnowska Justyna 3E, Migus Daria 1G, Zaborska Dominika 1F, Malinowska Aleksandra 1F, Gromadzka Sylwia 2B, Adamczyk Patrycja 3E, Śliwa Joanna 2B, Kaczmarska Karolina 1A, Jachowicz Olga 1A, Tokarska Paulina 3A, Kulig Agata 3A, Karykowska Anna 2H

III miejsce w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
13  2010-2011 Końskie woj. sztafetowe biegi przełajowe j

Reprezentacja:
Jamska Lilla 2C, Klepacz Anna 3H, Borek Agnieszka 2F, Gardjan Karolina 2D, Dąbrowska Natalia 2D, Kwiecień Bernadetta 3C, Zaborska Dominika 1F, Kulig Agata 3A, Zięba Katarzyna 2D, Zieja Anita 2D
Opiekunowie: Barbara Wróbel, Izabela Gębarska

IV miejsce w zawodach wojewódzkich w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt
Reprezentacja:
Dąbrowska Natalia 2D, Gardjan Karolina 2D, Jamska Lilla 2C, Malinowska Aleksandra 1F, Migus Daria 1G, Zięba Katarzyna 2D
Opiekun: Barbara Wróbel, Izabela Gębarska

I miejsce w zawodach powiatowych w koszykówce dziewcząt
Reprezentacja:
Szczech Agnieszka 3D, Kozłowska Magdalena 3E, Gałek Weronika 2H, Pokrzywa Paulina 2H, Bińczak Olga 2H, Radosz Paulina 1C, Czaja Martyna 1B, Kucharczyk Katarzyna 1E, Zakrzewska Joanna 1B, Gierada Katarzyna 2F, Borek Agnieszka 2F, Nowak Katarzyna 1G
Opiekun: Barbara Wróbel

I miejsce w zawodach powiatowych w piłce nożnej
Rychlewski Maksymilian, Adamczyk Piotr, Szymczyk Mateusz, Jakubowski Kamil, Graba Hubert, Pater Dominik, Kocia Dawid, Żerek Jędrzej, Nowak Karol, Wójtowicz Dawid., Gralec Michał, Wałęga Damian, Topolski Paweł
Opiekun: Zdzisław Spadło

I miejsce w zawodach wojewódzkich w koszykówce dziewcząt
14  2010-2011woj, koszykówka j.

Reprezentacja:
Szczech Agnieszka 3D, Kozłowska Magdalena 3E, Gierada Katarzyna 2F, Gałek Weronika 2H, Pokrzywa Paulina 2H, Radosz Paulina 1C, Kucharczyk Katarzyna 1E, Czaja Martyna 1B, Zakrzewska Joanna 1B, Borek Agnieszka 2F
Opiekun: Barbara Wróbel

I miejsce w zawodach powiatowych w drużynowym tenisie stołowym chłopców
II miejsce w finale wojewódzkim w drużynowym tenisie stołowym chłopców

15  7grudnia 2010-11 j.

Reprezentacja:
Jaworski Przemysław 3F, Kita Paweł 3F
Opiekun: Izabela Gębarska

I miejsce w drużynowych powiatowych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt
Reprezentacja:
100m: Śliwa Joanna 2B, Migus Daria 1G
400m: Jamska Lilla 2C, Borek Agnieszka 2F
800m: Gardjan Karolina 2D, Linek Magdalena 1E
Sok w dal: Migus Monika 2D, Kita Karolina 1E
Pchnięcie kulą: Borek Agnieszka 2F, Gardjan Karolina 2D
Sztafeta szwedzka: Dąbrowska Natalia 2D, Migus Monika 1G, Zieja Anita 2D, Śliwa Joanna
2B
Opiekun: Izabela Gębarska, Barbara Wróbel, Katarzyna Banaś
16  2010-2011 powiatowe drużynowe zawody lekkoatletyczne j

IV miejsce w zawodach wojewódzkich w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
Reprezentacja:
Marczak Kacper 1E, Kutera Jakub 1E, Sałata Piotr 2D, Bies Piotr 1A, Jagiełło Mateusz 1A, Oleksiak Kamil 3E, Kaczor Tomasz 2E, Ziewiec Piotr 2E, Nowak Daniel 2E, Pater Dominik 3G, Stępień Hubert 1F, Szlęzak Artur 1H
Opiekunowie: Mariusz Kandyba, Zdzisław Spadło


I miejsce w zawodach powiatowych w koszykówce dziewcząt

Reprezentacja:
Gierada Katarzyna 3F, Gałek Weronika 3H, Pokrzywa Paulina 3H, Radosz Paulina 2C, Kucharczyk Katarzyna 2E, Borek Agnieszka 3F, Zawór Martyna 1F, Nowak Maja 1G, Grzelec Karolina 1H, Cukierska Roksana 1C
Opiekun: Barbara Wróbel

I miejsce w zawodach powiatowych w siatkówce dziewcząt
SONY DSC
Reprezentacja:
Migus Monika 3D, Gardjan Karolina 3D, Miernik Magda 2A, Ludwig Iga 3F, Nowak Agnieszka 3A, Borek Agnieszka 3F, Gierada Katarzyna 3F, Łosicka Katarzyna 2B, Bober Daria 1D, Siekańska Daria 1D, Pacek Edyta 2F
Opiekun: Izabela Gębarska

I miejsce w zawodach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
Reprezentacja:
Pożoga Daniel 1B, Nowak Daniel 2E, Kaczor Tomasz 2E, Żerek Jędrzej 2E, Ziewiec Piotr 2E, Oleksiak Kamil 3E, Bies Piotr 1A, Pater Dominik 3G, Marczak Kacper 1E, Kutera Jakub 1E, Jagiełło Mateusz 1A
Opiekun: Zdzisław Spadło

I miejsce w zawodach powiatowych w halową piłkę nożną dziewcząt
Reprezentacja:
Gardjan Karolina 3G, Jamska Lilla 3C, Zawór Martyna 1F, Migus Daria 2G, Zaborska Dominika 2F, Łosicka Katarzyna 2B, Jagieła Magda 1F, Dąbrowska Maja 1C, Siekańska Daria 1D, Świercz Iga 1D
Opiekun: Zdzisław Spadło

I miejsce w powiecie w drużynowych zawodach pływackich dziewcząt
Reprezentacja:
Bidzińska Magdalena 1B, Aniołek Izabela 2F, Malinowska Aleksandra, Łądkowska Aleksandra , Krupowies Ela 2F
Opiekun: Izabela Linek

I miejsce w zawodach powiatowych w piłce nożnej chłopców
Reprezentacja:
Ruszkiewicz Patryk 1F, Jagiełło Mateusz 1A, Bies Piotr 1A, Garbala Karol 1F, Śpiewak Jakub 1D, Legut Tomasz 1H, Ciepielewski Michał 1F, Sepiowo Mateusz 1B, Wójtowicz Dawid 3F, Kocia Dawid 3F, Szlezak Artur 1H, Sałata Piotr 2D, Rychlewski Maksymilian 2G
Opiekun: Zdzisław Spadło

I miejsce w zawodach powiatowych w lekkoatletyce dziewcząt
18  2011-2012 powiatowe drużynowe zawody lekkoatletyczne j

400m: Pocheć Joanna 1G, Kusiak Diana 1F, Woźniak Anna 1F
800m: Jagieła Magda 1F, Latała Daria 1F, Kusiak Diana 1F, Kułaga Aleksandra 1G
Skok w dal: Pocheć Joanna 1G, Siekańska Daria 1D, Dłużewska Joanna 1G, Nowak
Maja 1G, Zawór Martyna 1F
Pchnięcie kulą: Łosicka Katarzyna 2B, Skiba Blanka 1A, Duda Magdalena 1C3. 100m
Siekańska Daria 1D, Łosicka Katarzyna 2B, Mnich Kinga 1G, Grunt Sylwia
1C
Sztafeta szwedzka: Łosicka Katarzyna 2B, Dłużewska Joanna 1G, Mnich Kinga 1G, Woźniak
Anna 1F
Opiekunowie: Barbara Wróbel, Izabela Gębarska

I miejsce w zawodach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
Reprezentacja:
Gardjan Karolina 3D, Dąbrowska Natalia 3B, Zieja Anita 3D, Jamska Lilla 3C, Jagieła Magda 1F, Latała Daria 1F, Kusiak Diana 1F, Nowak Maja 1G, Pocheć Joanna 1G, Woźniak Anna 1F, Gos Agata 1G, Chmolewska Adrianna 1G, Kułaga Monika 3G, Wsół Monika 1F, Puchała Paulina 1F

II miejsce w zawodach wojewódzkich w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
Reprezentacja:
Gardjan Karolina 3D, Dąbrowska Natalia 3B, Jamska Lilla 3C, Jagieła Magda 1F, Latała Daria 1F, Kusiak Diana 1F, Nowak Maja 1G, Pocheć Joanna 1G, Woźniak Anna 1F, Kułaga Monika 3G, Zaborska Dominika 2F, Borek Agnieszka 3F, Migus Daria 2G
Opiekunowie: Izabela Gębarska, Barbara Wróbel

I miejsce w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
Reprezentacja:
Jagieła Magda 2F, Michnowska Aleksandra 1D, Bodo Klaudia 1F, Latała Joanna 1E, Dłużewska Joanna 2G, Woźniak Anna 2F, Latała Daria 2F, Migus Daria 3G, Pocheć Joanna 2G, Kosmala Katarzyna 1A, Dudek Diana 1B, Pożoga Aleksandra 1B, Niewczas Nina IB, Bryła Julia 1F, Olesińska Marta 1E, Wrońska Milena 1B, Linek Joanna 1E, Kucy Emilia 1D, Kusiak Diana 2F, Kułaga Aleksandra 2G, Zieja Paulina 1F
Opiekunowie: Izabela Gębarska, Barbara Wróbel, Izabela Linek

III miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
19  2012-2013 woj. sztafetowe biegi przełajowe j
Reprezentacja:
Jagieła Magda 2F, Michnowska Aleksandra 1D, Bodo Klaudia 1F, Latała Joanna 1E, Dłużewska Joanna 2G, Woźniak Anna 2F, Latała Daria 2F, Migus Daria 3G, Pocheć Joanna 2G, Kosmala Katarzyna 1A, Dudek Diana 1B, Pożoga Aleksandra 1B, Niewczas Nina IB, Bryła Julia 1F
Opiekunowie: Barbara Wróbel, Izabela Gębarska

I miejsce w powiecie w drużynowych zawodach pływackich chłopców
Reprezentacja:
Kasperkiewicz Maciej 2B, Bachniak Michał 1B, Wojtyszek Wiktor 3D, Jabłoński Jacek 2B, Majecki Jakub 1B, Wilk Cyprian 1C, Jakubiński Piotr 1F
I miejsce w powiecie w drużynowych zawodach pływackich dziewcząt
Reprezentacja:
Madejska Aleksandra 1G, Włoskowicz Maria 1E, Zatorska Barbara 1G, Malinowska Aleksandra 1F, Bębenek Inga 1A, Rachudała Anna 3B, Samborska Kinga 1G
Opiekun: Sylwester Sobieraj

I miejsce w powiecie w piłce ręcznej chłopców
Reprezentacja:
Pocheć Albert 3A, Krzowski Jakub 3B ,Obara Łukasz 3B, Adamczyk Piotr 3D, Sepioło Mateusz 2B, Błach Bartosz 2B, Jagiełło Mateusz 2A, Miśkiewicz Bartosz 2A, Błajszczak Damian 2C, Falkiewicz Maciej 2C, Rymarczyk Paweł 2C, Rymarczyk Piotr 2C, Bado Błażej 1D
Opiekun: Mariusz Kandyba

I miejsce w powiecie w koszykówce dziewcząt
20  2012-13 powiaw j
Reprezentacja:
Kucharczyk Katarzyna 3E, Zawór Martyna 2F, Czaja Martyna 2B, Radosz Paulina 3C, Grzelec Karolina 2H, Duda Magdalena 2C, Chruścielewska Anna 2A, Wrońska Milena 1B, Goławska Paula 1G, Cukierska Roksana 2C, Jagieła Anna 1G, Heba Emilia 1G, Głowacka Anna 1G, Sala Paulina 1F
Opiekun: Barbara Wróbel

I miejsce w województwie w koszykówce dziewcząt
Reprezentacja:
Kucharczyk Katarzyna 3E, Zawór Martyna 2F, Czaja Martyna 2B, Radosz Paulina 3C, Grzelec Karolina 2H, Duda Magdalena 2C, Chruścielewska Anna 2A, Goławska Paula 1G, Jagieła Anna 1G, Heba Emilia 1G, Głowacka Anna 1G
Opiekun: Barbara Wróbel

I miejsce w zawodach powiatowych w lekkoatletyce dziewcząt
Pchnięcie kulą: Skiba Blanka 2A, Łosicka Katarzyna 3B, Szczodrak Aleksandra 1D
Skok w dal; Siekańska Daria 2D, Szczodrak Aleksandra 1D
100m: Michnowska Aleksandra 1D, Siekańska Daria 2D
400 m: Pocheć Joanna 2G, Pożoga Aleksandra 1B
800 m: Dudek Diana 1B, Jagieła Magda 2F
Sztafeta szwedzka: Michnowska Aleksandra 1D, Bodo Klaudia 1F, Pożoga Aleksandra 1B,
Latała Daria 2F
Opiekunowie: Barbara Wróbel, Izabela Gębarska

I miejsce w powiecie w halową piłkę nożną dziewcząt
Reprezentacja:
Zaborska Dominika 3F, Zawór Martyna 2F, Dąbrowska Maja 2C, Jagieła Magda 2F, Fiślak Marta 1E, Siekańska Daria 2D, Kucharczyk Katarzyna 3E, Świercz Iga 2D, Duda Magdalena 2C, Turek Diana 1B
Opiekun: Zdzisław Spadło

IV miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
Reprezentacja:
Pożoga Daniel 2B, Sałata Piotr 3D, Kaczor Tomasz 3E, Ziewiec Piotr 3E, Bies Piotr 2A, Jagiełło Mateusz 2A, Kwiecień Przemysław 1E, Jagieła Piotr 1E, Jeśko Jakub 1D, Nowak Daniel 3E, Ciepielewski Michał 2F, Wojton Paweł 1B, Kasperkiewicz Maciej 2B
Opiekunowie: Zdzisław Spadło, Mariusz Kandyba

I miejsce zawodach w powiatowych w koszykówce dziewcząt
I miejsce w finale wojewódzkim w koszykówce dziewcząt

21  2013-2014 kosz j
Reprezentacja:
Czaja Martyna 3B, Zawór Martyna 3F, Goławska Paula 2G, Libera Aleksandra 1E, Kowalska Kinga 1E, Grzelak Kinga 1E, Lis Magdalena 1B, Lis Aleksandra 1D, Kwiecień Marta 1D, Pochew Paula 1D, Wrońska Milena 2B
Opiekun: Barbara Wróbel

I miejsce w zawodach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
Reprezentacja:
Kucy Emilia 2D, Bodo Klaudia 2F, Libera Aleksandra 1E, Lis Magdalena 1B, Kwiecień Marta 1D, Pożoga Aleksandra 2B, Kocia Joanna 2G, Góra Natalia 1B, Latała Daria 3F, Kosmala Katarzyna 2A, Jagieła Aleksandra 1F, Pocheć Klaudia 1F, Latała Joanna 2E, Wójcik Anna 1C, Bryła Julia 2F, Woźniak Anna 3F, Niewczas Nina 2E

III miejsce w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
22  13-14 Finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych j
Reprezentacja:
Michnowska Aleksandra 2D, Bodo Klaudia 2F, Libera Aleksandra 1E, Lis Magdalena 1B, Kwiecień Marta 1D, Pożoga Aleksandra 2B, Kocia Joanna 2G, Góra Natalia 1B, Latała Daria 3F, Wójcik Anna 1C, Woźniak Anna 3F, Kosmala Katarzyna 2A, Kucy Emilia 2D
Opiekunowie: Izabela Gębarska, Barbara Wróbel

V miejsce w finale wojewódzkim w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt
Reprezentacja:
Kwiecień Marta 1D, Góra Natalia 1B, Libera Aleksandra 1E, Pożoga Aleksandra 2B, Bodo Klaudia 2F, Dąbrowska Alicja 1C

VI miejsce w finale wojewódzkim w drużynowych biegach przełajowych chłopców
Reprezentacja:
Bies Piotr 3A, Jagieła Piotr 2E, Kasperkiewicz Maciej 3B, Lipczyński Daniel 3H, Ciepielewski Maciej 3C, Kiepas Kamil 2E, Pożoga Daniel 3B
Opiekun. Mariusz Kandyba, Zdzisław Spadło

I miejsce w zawodach powiatowych w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
Reprezentacja:
Pożoga Daniel 3B, Bies Piotr 3A, Kwiecień Przemysław 2E, Jagieła Piotr 2E, Kasperkiewicz Maciej 3B, Pozoga Jakub 3F, Sieroń Michał 1D, Maciąg Karol 1B, Seweryn Bartłomiej 1A, Kiepas Kamil 2E, Pacek Piotr 3F, Grzyb Paweł 3E, Jeśko Jakub 2C

IV miejsce w województwie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
23  100_0062
Reprezentacja:
Pożoga Daniel 3B, Bies Piotr 3A, Kwiecień Przemysław 2E, Jagieła Piotr 2E, Kasperkiewicz Maciej 3B, Pozoga Jakub 3F, Sieroń Michał 1D, Kiepas Kamil 2E, Lipczyński Daniel 3H, Grzyb Paweł 3E, Jagiełło Mateusz 3A, Ciepielewski Maciej 3C
Opiekun: Zdzisław Spadło, Sylwester Sobieraj, Mariusz Kandyba

I miejsce w zawodach powiatowych w drużynowym tenisie stołowym chłopców
24  XII 2013 powiat drużynowy tenis stołowy
Reprezentacja:
Bębas Tomasz 3F, Turek Kacper 1B
Opiekun: Izabela Gębraska

I miejsce w zawodach powiatowych w piłce nożnej
Reprezentacja:
Ruszkiewicz Patryk 3F, Bies Mateusz 2A, Jagiełło Mateusz 3A, Bies Piotr 3A, Garbala Karol 3F, Ciepielewski Maciej 3C, Śpiewak Jakub 3D, Piwarski Wiktor 2F, Garbarczyk Alan 2C, Maciąg Karol 1B, Niewczas Patryk 1A, Sieroń Michał 1D, Seweryn Bartłomiej 1A, Adamczyk Mikołaj 1E, Legut Tomasz 3H
Opiekun: Zdzisław Spadło

I miejsce w powiecie w zawodach w halową piłkę nożną dziewcząt
25  2013-2014 piłka halowa j
Reprezentacja:
Duda Magdalena 3C, Dąbrowska Maja 3C, Jagieła Magda 3F, Zawór Martyna 3F, Siekańska Daria 3D, Świercz Iga 3D, Góra Natalia 1B, Koprowska Małgorzata 1C, Janus Paulina 1C
Opiekunowie: Zdzisław Spadło, Mariusz Kandyba

I miejsce w powiecie w zawodach w halową piłkę nożną chłopców
26  13- 2014powiat piłka halowa j
Reprezentacja:
Ruszkiewicz Patryk 3F, Ciepielewski Michał 3F, Stępień Hubert 3F, Sepioło Mateusz 3B, Kasperkiewicz Maciej 3B, Szlęzak Artur 3H, Lipczyński Daniel 3H, Maciąg Hubert 3H, Bolemba Adrian 3H, Stelęgowski Patryk 2B
Opiekun: Zdzisław Spadło

I miejsce w zawodach powiatowych w koszykówce chłopców
III miejsce w województwie w koszykówce chłopców

27  13-14 j (2)
Reprezentacja:
Potocki Jakub 2B, Bachniak Michał 2B, Dyk Mikołaj 2A, Błajszczak Damian 3C, Bado Błażej 2D, Lasek Bartek 1F, Cheda Kacper 1D, Klepacz Mikołaj 3B, Murzyn Mateusz 3F, Sepioło Mateusz 3B, Życiński Krystian 1B, Graba Kacper 1D
Opiekun: Sylwester Sobieraj

I miejsce w powiatowych drużynowych zawodach lekkoatletycznych
28  VI 2014 drużynowe zawody lekkoatletyczne
Reprezentacja:
Szwugier Milena 2E, Michnowska Aleksandra 2D, Bodo Klaudia 2F, Góra Natalia 1B, Lis Magdalena 1B, Kozieł Karolina 1B, Kędziora Ewa 1B, Kwiecień Marta 1D, Pożoga Aleksandra 2B, Kocia Joanna 2G, Lotko Kamila 1E, Klamczyńska Aleksandra 1E, Dąbrowska Alicja 1C, Janowska Katarzyna 1E
Opiekunowie: Izabela Gębarska, Barbara Wróbel

2006/2007
I miejsce w finale wojewódzkim „ O Srebrne Muszkiety ” – drużyna dziewcząt
XI miejsce w finale centralnym „ O Srebrne Muszkiety ”- Ustka
Reprezentacja:
Iwona Molęda, Iwona Pająk, Anna Kasprzyk
Opiekun: Norbert Kutyła

2007/2008
I miejsce w zawodach powiatowych „Sprawni jak żołnierze”
V miejsce w województwie w zawodach „Sprawni jak żołnierze”
Reprezentacja:
Tarnowska Milena, Śmigas Milena, Szczech Anna

I miejsce w zawodach powiatowych „Sprawni jak żołnierze”
V miejsce w województwie w zawodach „Sprawni jak żołnierze”
Reprezentacja:
Ziewiec Sergiusz, Gulba Dawid, Bieluń Adrian
Opiekun: Sylwester Sobieraj

II miejsce w finale wojewódzkim „O Srebrne Muszkiety”- drużyna dziewcząt
Reprezentacja:
Ewa Daniszewska, Iwona Pająk, Iwona Molęda
Opiekun: Norbert Kutyła

2008/2009
I miejsce w zawodach powiatowych „Sprawni jak żołnierze” – drużyna dziewcząt
II miejsce w województwie w zawodach „Sprawni jak żołnierze” – drużyna dziewcząt
Reprezentacja:
Szczech Anna, Śmigas Lucyna, Tarnowska Milena
Opiekun: Sylwester Sobieraj

I miejsce w finale wojewódzkim „ O Srebrne Muszkiety”- drużyna dziewcząt
Reprezentacja:
Bernadeta Kwiecień, Ewa Daniszewska, Paulina Sepiowo
III miejsce w finale wojewódzkim „ O Srebrne Muszkiety”- drużyna chłopców
Reprezentacja:
Filip Surdy, Sergiusz Ziewiec, Karol Janikowski
IX miejsce w Centralnych Zawodach Strzeleckich „ O Srebrne Muszkiety”- Zielona Góra
Reprezentacja:
Marita Chmiel, Paulina Sepiowo, Ewa Daniszewska
Opiekun: Norbert Kutyła

2009/2010
I miejsce w powiecie w zawodach „Sprawni jak żołnierze” – drużyna dziewcząt
IV miejsce w zawodach wojewódzkich „Sprawni jak żołnierze” – drużyna dziewcząt
Reprezentacja:
Zieja Anita, Zięba Katarzyna, Migus Monika
I miejsce w zawodach powiatowych „Sprawni jak żołnierze” – drużyna chłopców
V miejsce w województwie w zawodach „Sprawni jak żołnierze” – drużyna chłopców
Reprezentacja:
Ziewiec Sergiusz, Pater Dominik, Wojtas Maciej
Opiekun: Sylwester Sobieraj

2011/2012
I miejsce w zawodach wojewódzkich „O Srebrne Muszkiety” – drużyna dziewcząt
Reprezentacja:
Tomczyk Patrycja, Kowalik Angelika, Lesiak Ola
III miejsce w zawodach wojewódzkich „O Srebrne Muszkiety” – drużyna chłopców
Reprezentacja:
Zakrzewski Mateusz, Bębas Tomasz, Dębski Michał
Opiekun: Norbert Kutyła

2012/011
I miejsce w finale wojewódzkim „ O Srebrne Muszkiety”- drużyna dziewcząt
IX miejsce w Centralnych Zawodach Strzeleckich „ O Srebrne Muszkiety”- Bydgoszcz
Reprezentacja:
Bernadeta Kwiecień, Paulina Sepiowo, Marita Chmiel
Opiekun: Norbert Kutyła

2011/2012

I miejsce w zawodach wojewódzkich „ Sprawni jak żołnierze”- drużyna dziewcząt
IX miejsce w Centralnych Zawodach Strzeleckich „ O Srebrne Muszkiety”- Borne Sulinowo
Reprezentacja:
Joanna Pocheć, Maja Nowak, Magda Jagieła
Opiekun: Norbert Kutyła

2012/2013
I miejsce w zawodach wojewódzkich „ Sprawni jak żołnierze”- drużyna dziewcząt
IX miejsce w Centralnych Zawodach Strzeleckich „ O Srebrne Muszkiety”- Borne Sulinowo
Reprezentacja:
Joanna Pocheć, Maja Nowak, Magda Jagieła
I miejsce w zawodach wojewódzkich „ Sprawni jak żołnierze”- drużyna chłopców
Łukasz Kiepas, Daniel Pożoga, Michał Falkiewicz
IV miejsce w Centralnych Zawodach „ Sprawni jak żołnierze”- Borne Sulinowo
Łukasz Kiepas, Daniel Pożoga, Michał Falkiewicz.
Daniel Pożoga – I miejsce w strzelaniu kbks- indywidualnie
Opiekun: Norbert Kutyła

29   2012-13

2013/2014
I miejsce w zawodach wojewódzkich „ Sprawni jak żołnierze”- drużyna dziewcząt
XI miejsce w Centralnych Zawodach „ Sprawni jak żołnierze”- Zegrze
Góra Natalia, Libera Aleksandra, Lis Magdalena
I miejsce w zawodach wojewódzkich „ Sprawni jak żołnierze”- drużyna chłopców
IV miejsce w Centralnych Zawodach „ Sprawni jak żołnierze”- Zegrze
Pożoga Daniel, Tomczyk Mariusz, Dyk Mikołaj

30  2013-14 (9)