25 stycznia Samorząd Szkolny akcją „Zgrana klasa” rozpoczął cykl akcji skierowanych do klas II LO, które mają na celu zintegrować klasy ze sobą, dobrze się bawić oraz sprawić, iż chociaż na chwilę szkoła nie będzie się kojarzyć z ławką, tablicą i zeszytem.

Pierwsza edycja akcji była związana tematycznie z filmem lub bajką dowolnie wybraną przez klasy, zadanie polegało na zaangażowaniu się maksymalnej ilości osób z klasy, przebraniu się oraz przystrojeniu sali i przygotowaniu krótkiej scenki lub prezentacji wybranego filmu lub bajki.

Z całą pewnością należy przyznać, że ta edycja przejdzie do historii jako jedna z najbardziej udanych. Wszystkie klasy biorące udział w wydarzeniu zaangażowały się na 100% w wyzwanie, sale lekcyjne zmieniły się nie do poznania , uczniowie wystąpili w strojach Minionków, Shreka, lekarzy, pielęgniarek i pacjentów, piratów z jednym okiem czy Barbie. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła klasa 3A, która nawiązała swoimi strojami, ucztą weselną oraz – co najważniejsze – oprawą muzyczną i tańcem do „Chłopów”. Jednym słowem było wesele uświetnione zaangażowaniem wychowawcy p. dr Jacka Orzechowskiego. 

Oficjalne ogłoszenie wyników już wkrótce!

Zapraszamy do obszernej fotorelacji z tego wydarzenia.