Gramy z WOŚPem!

26 stycznia nasza szkoła dołączyła do 32 Finału WOŚP. Szkolny Klub Wolontariatu pod opieką pedagog szkolnej p. Jolanty Pawlińskiej i p. Dominiki Gorzkowskiej wraz z pomocą Samorządu Szkolnego oraz uczniów naszej szkoły aktywnie wsparł wydarzenie charytatywne. Na terenie szkoły podczas przerw można było zakupić słodkie ciasta i ciasteczka oraz słone przekąski, pachnące i ciepłe gofry pieczone na miejscu. Podczas 4 i 5 godziny lekcyjnej społeczność szkolna uczestniczyła w koncercie przygotowanym przez uczennice klas pierwszych, drugich i trzecich. 

Martyna Glina oraz Oliwia Mroczkowska poprowadziły koncert oraz liczne licytacje, na których można było wylicytować m.in. wejścia do centrum termalnego Trzy Miotły w Hotelu Senator, perfumy, karykatury wychowawców narysowane przez uczniów naszej szkoły, obrazy, spotkanie na kawie z p. Dyrektor Ewą Sajór-Ruszczak oraz niepytajki klasowe i indywidualne. 

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom którzy przekazali przedmioty na licytacje, młodzieży za ogromne zaangażowanie w licytacje i zakup przedmiotów, wszystkim zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie koncertu.

Wspólnie uzbieraliśmy i przekazaliśmy niebagatelną kwotę 4360,06 zł !!!

siema i do zobaczenia za rok.