Dzisiaj w sali Olimpia  Urzędu Miejskiego w Starachowicach odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego pod tytułem: „Najlepsze zdjęcie promujące szkołę”. Konkurs został zorganizowany przez Młodzieżową Radę Miasta Starachowice.

Zadaniem uczestników konkursu było pokazanie swojej szkoły od najciekawszej, oryginalnej i interesującej strony. Uczniowie musieli trochę pogłówkować nad pomysłem co i jak chcą pokazać.

Jury w składzie Agata Maciąg, Małgorzata Zatorska, Danuta Duszyńska oraz Adam Brzeziński wyróżnili 7 prac, zaś na podium znaleźli się :

I miejsce: Klaudia Kruk uczennica – II LO

II miejsce: Anna Pawełczyk – Gimnazjum nr 3

III miejsce: Tomasz Niedziałek – I LO

 

Autorzy zdjęć odebrali nagrody z rąk Prezydenta Miasta Marka Materka, który objął honorowym patronatem konkurs oraz wiceprzewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta Starachowice- Macieja Cieciory.

Klaudia jest uczennicą klasy pierwszej – to humanistka, interesuje się poezją, historią a w wolnym czasie uwielbia robić zdjęcia.

Temat konkursu nie był łatwy, na początku w ogóle nie chciałam brać w nim udziału, ale namówili mnie do tego znajomi, którzy zaoferowali swoją pomoc, jak i moja polonistka a zarazem moja wychowawczyni – pani Anna Pacek. I tak w środę w szkolnej hali sportowej zebrało się 155 uczniów, z których powstał napis:  „II LO” a pod nazwą szkoły piękne serce.– tak mówiła Klaudia po ogłoszeniu wyników konkursu.

 

Cieszymy się z sukcesu naszej uczennicy. Gratulujemy!!!