26 czerwca, zakończenie roku szkolnego.  Dzień, na który czekaliśmy 10 miesięcy. Wakacyjny nastrój w końcu zagościł na uczniowskich twarzach. Zanim jednak szkolna brać wybiegła ze szkoły pakować plecaki na wakacyjne wojaże, odbyła się tradycyjna uroczystość podsumowująca miniony rok szkolny.  Przebiegała pod znakiem gratulacji, wyróżnień, dyplomów  i nagród. Pan Dyrektor podziękował uczniom i pracownikom szkoły  za cały rok intensywnej pracy. Jak zwykle długa lista wyróżnionych wywołała na twarzach nauczycieli uśmiech dumy z osiągnięć swoich wychowanków.  Wyróżnieni za wyniki w nauce, udział w  konkursach, olimpiadach przedmiotowych i zawodach sportowych otrzymali stypendia naukowe, nagrody rzeczowe, dyplomy. Stypendium Prezesa Rady Ministrów został wyróżniony Michał Latała z klasy 2d –  Michał może się pochwalić  najwyższą średnią ocen w szkole – 5.50 i sukcesami sportowymi.

W imieniu Rodziców podziękowanie za całoroczny trud i życzenia wspaniałych wakacji złożyła Przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Wysocka.

Aleksandra Koźbiel przewodnicząca Parlamentu Szkolnego reprezentująca społeczność uczniowską, złożyła serdeczne podziękowania Pedagogom za cierpliwość i zrozumienie oraz życzenia niezapomnianych chwil podczas nadchodzących wakacji.

Spotkanie zakończyło się częścią artystyczną. Młodzi artyści przygotowali  montaż słowno- muzyczny i piosenki, które wprowadziły wszystkich w wakacyjny klimat. Po spotkaniach z wychowawcami i odebraniu świadectw, pożegnaliśmy się na dwa miesiące. Troszkę będziemy tęsknić, ale z pewnością po długim odpoczynku chętnie wrócimy  do szkoły z głowami pełnymi nowych pomysłów.

Do zobaczenia we wrześniu!!!